063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Звідки в Україні беруться Санта-Клауси?

Звідки в Україні беруться Санта-Клауси?

Вплив західної реклами

Розглянемо з прикладу великих торгових марок Америки. Усі бачили напередодні Нового року воістину казкову рекламу зі словами «Свято наближається, свято наближається...» Певна річ, знімають вони лише одну рекламу. Її бачать як в Америці, так і в Європі, Україні та багатьох інших країнах. Різниця лише в тому, якою мовою ця реклама прозвучить. Таким чином, Санта-Клауси , які говорять українською мовою, стають для нас нормою. Ми навіть не звертаємо на це особливої уваги, не замислюємося про невідповідність картинки та звуку – ми просто насолоджуємося гарною рекламою, асоціюючи її з приходом свята. Західні рекламники не дуже замислюються про наші традиції, та їм це й не потрібно. Не має значення, Дід Мороз чи Санта-Клаус, для нас це вже ролі не відіграє, адже головне – це новорічна атмосфера.

Санта-Клауси в українській телерекламі

В Україні існує безліч рекламних агенцій. Основна їхня відмінність у тому, наскільки вони великі. Солідна агенція, яка має можливість зняти власну рекламу, зробить це якісно, використовуючи в ній більш звичного для нас Діда Мороза. Дрібні підприємства, яких маса, все зроблять простіше: візьмуть готову рекламу (на якій, швидше за все, буде зображено Санта-Клаус) та підставлять до неї назву української фірми. Саме тому, часто ми спостерігаємо подібного роду халтуру.

Санта-Клауси в українській друкованій рекламі

Чому в телевізійній рекламі переважає Санта-Клаус , ми розібралися. Нема рації зображати Діда Мороза там, де рекламується товар західного виробництва. Але чому ми продовжуємо милуватися ним і у друкованій рекламі? Рекламі, де рекламують українські товари, фірми. Висновок тут один - фірма вирішила значно заощадити, звернувшись до дешевої рекламної агенції. Наївно було б розраховувати, що за копійки рекламна агенція зробить свій унікальний продукт. Тому, роблячи вибір між плагіатом та витратами на фотосесію, актора та костюм Діда Мороза, вибір стає очевидним.

Санта-Клаус на малюнках

З чим це пов'язано? З вищезгаданою рекламою на українському телебаченні та у друкованих українських виданнях. Вони лише сприяють тому, щоб ми забували свою культуру, змішуючи її разом із західною. У виставі сучасних художників, малювати Діда Мороза з чорним поясом та у ковпаку, цілком нормально. Щоб ви не забували, як насправді виглядає Дід Мороз , час від часу ми вам про це нагадуватимемо.

Схожі статті

Дід Мороз і Санта Клаус ДРУЗІ чи ВОРОГИ?

Дід Мороз і Санта Клаус ДРУЗІ чи ВОРОГИ?

Вони не бачилися ніколи, але якби зустрілися - потоваришували б? Чи почали воювати? Ми думаємо, що хоч вони й не зустрічалися ніколи, але зустрівшись, начебто потоваришували. У кожного слов'янина Нови..

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями: Головний убір: Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money