063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Посох Св. Миколи/Діда Мороза розбірний пластиковий (3 сегменти) - ЗОЛОТИЙ ФАКЕЛ

  • Виробник: Украина
  • Код Товара: 14136
  • Наявність: В наявності

1088 грн.

- +

Посох Св. Миколи/Діда Мороза розбірний пластиковий (3 сегменти) - ЗОЛОТИЙ ФАКЕЛ. Код товару 14136

Увага:

у вартість цього виробу не включена вартість спеціальної довгомірної картонної упаковки та пом'якшувачів, які гарантують збереження палиці при транспортуванні перевізниками-посередниками. При надсиланні даного товару додатково до вартості товару необхідно буде сплатити 75 грн. за комплект пакувального зовнішнього захисту та інших пакувальних матеріалів, що забезпечують безпечне транспортування виробу.

Костюм Деда Мороза, посох, борода, сапоги купить в Киеве

Костюм Деда Мороза, посох, борода, сапоги купить в Киеве

«ПОСОХИ ПЛАСТИКОВІ РОЗБІРНІ» (ППР)

Палиці даної серії призначені як для досвідчених та професійних акторів-Дідів Морозів, так і для початківців, любителів. Особливо оцінять цю серію користувачі, які віддають перевагу легким за вагою палиці і багато переїжджають з костюмом і потребують зручного, компактного і легковажного реквізиту.

Костюм Деда Мороза, посох, борода, сапоги купить в Киеве

Складаються супер-полегшені палиці цієї серії (вага палиці - всього 350-400 грам!) складаються з 3-х сегментів, які з'єднуються і роз'єднуються завдяки спеціальним, вмонтованим в сполучні муфти палиці, еластичним гумовим втулкам, що забезпечують щільне і м'яке . Така оригінальна система з'єднання частин палиці забезпечує напрочуд міцне і надійне з'єднання сегментів при його складанні. Час складання палиці – 10 секунд! Ті ж 10-15 секунд піде на розбирання палиці. Унікальність втулкового з'єднання гарантує в палицях цієї серії 300-400 тисяч операцій зі з'єднання-роз'єднання сегментів!

Костюм Деда Мороза, посох, борода, сапоги купить в Киеве

Основа палиць серії ППР прикрашається плівками (виробництво Німеччини, Бельгії, Франція, США), декоративними тканими та нетканими стрічками, стрічковими паєтками, як правило, сріблясто-червоних, сріблясто-синіх, золотаво-червоних, золотаво-синіх, сріблястих, золотистих та сріблястих. -золотистих тонів часто у поєднанні з білим кольором (сніговим). Колірна палітра основ палиці дозволяє гармонійно підібрати таку палицю до костюма практично будь-якого забарвлення.

Підп'ятник палиці – спеціальна подвійна поліпропіленова опора, яка не дає можливості деформуватися декору основи палиці, оберігаючи тим самим нижню кромку нижнього, 3-го сегмента палиці.

Верхівками для палиць цієї серії є всілякі зірки, ялинки, гілки, кулі, гострі конуси-шпилі та інші. Різноманітність форм та колірних рішень верхівок палиць цієї серії гарантують вдалий підбір палиці до конкретного костюма користувача.

Посох серії ППР поставляється у повному комплекті, у розбірному вигляді. Для виробів цієї серії використовуються 2 види упаковки – спочатку м'яка, потім тверда.

При м'якій упаковці кожен із трьох сегментів палиці упаковується в спеціально зшиті по діаметру сегментів палиці м'які та еластичні поліпропіленові чохли, які можна використовувати і для подальшої експлуатації палиці при зберіганні та перевезеннях (чохли входять у вказану вартість комплектного виробу) та/або ж у стрейч- плівку.

Тверда упаковка використовується, як правило, при надсиланні пасох ППР-серії поштою. Як тверда упаковка використовується спеціальна, що відповідає габаритам виробу, гофрокартонна тара, що захищає палицю під час транспортування (гофротара не входить у вартість виробу та оплачується покупцем додатково разом з оплатою поштового тарифу компанії-транспортувальника).

У разі придбання палиці зі складу нашої компанії купувати та оплачувати тверду упаковку не обов'язково.

У комплект палиці, крім тари, входить також «Інструкція-пам'ятка користувачу з розпакування, збирання-розбирання та експлуатації палиці серії ППР», яка буде безперечно корисна тим користувачам, які зацікавлені в тривалій службі виробу, у збереженні цілісності та первозданного виду декору палиці.

Костюм Деда Мороза, посох, борода, сапоги купить в Киеве

Якщо ця модель пластикової розбірної палиці Вам не підійшла. то можете подивитися більш елітні дерев'яні розбірні палиці .

А якщо Вам не принципова конструкція розбирання палиці, то ви можете вибрати собі цільну дерев'яну палицю в широкому асортименті квітів, верхівок і в ціновому діапазоні від 60 до 190 гривень: - всі вони тут .

Переглянути фото всіх палиць, які є сьогодні на нашому сайті і, як кажуть, "заточити око" або уточнитися в особистих смаках і уподобаннях краще і зручніше за все у фотогалереї.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money