063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями:

Головний убір:

Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить помпончик. Вся річ у погодних умовах, адже в Росії без теплої шапки на вулиці і носа не висунеш. Зазвичай російська зима дуже сувора, тому ковпак не допоможе у порятунку від морозів. Якщо точніше, на голові Діда Мороза повинна красуватися червона шапка, прикрашена перлами і розшита сріблом. Залом або облямівка вирізу обшивається білим хутром у вигляді трикутника з лицьової частини шапки. Сама шапка має напівовальну форму, а все тому, що кругоподібна форма найбільше підходить для образів царів.

Борода:

Дідусь Мороз має довгу білу бороду зазвичай до пояса, але класичним варіантом довжини – борода до п'ят. А ось Санта Клаус має коротеньку бороду, яка має форму лопати.

Верхній одяг:

Санта Клаус носить коротеньку куртку, а ось Дід Мороз віддає перевагу довгій теплій шубі до п'ят, яку підперезає. Такі розбіжності у образі пояснюються різними погодними умовами. Європейська зима тепліша, а ось на Північ Росії славиться холодами та завірюхами, тому без теплої шуби там можна заколіти.

Шуба зазвичай червоного кольору та довжиною до п'ят. Вона розшита срібними зірками з вісьма кінцями, хрестами, гуськами та ще багатьма різними традиційними орнаментними елементами росіян. А ще шуба обертається білим хутром або лебединим пухом.

Колір шуби:

Дід Мороз зазвичай носить шубу червоного, синього або білого кольору (можуть бути й інші кольори, але обов'язково ті, які асоціюються із зимою та морозом). Санта Клаус (наприклад, той, що рекламує Кока-Колу) носить обов'язково червону крутку (бо це колір товарного знака напою, що рекламується).

Руки:

Руки Діда Мороза обігріваються теплими рукавицями, а Санта Клауса – легкими рукавичками. Рукавиці більше підходять для осінньої погоди, а ось для суворих морозів підходять більше теплі рукавиці. За традицією рукавиці білого кольору та розшиті сріблом. Саме це є символом святості та чистоти всього того, що він підносить зі своїх рук. Рукавиці обов'язково трипалі – це є символом приналежності Діда Мороза до божественного початку ще з часів неоліту.

В руках:

За звичаєм, Дід Мороз тримає могутню палицю у своїх руках, а ось Санта Клаус – нічого. За легендою, своїм палицею Дід Мороз може заморозити будь-кого. А ще з його допомогою йому легко ходити великими кучугурами. Класичний посох зроблений із кришталю. Він повинен виглядати як срібний або кришталевий. Ручка зроблена крученою і теж сріблясто-біла. На кінці палиці прироблений місяць або голова бика, що є символом влади, щастя та родючості.

Пояс

Дідусь Мороз носить білий пояс, або з облямівкою кольору шуби. Санта Клаус віддає перевагу ремінцю з великою пряжкою. (Може дембельський? J)

І причина все та ж – різні погодні умови. Шкіряний пояс під дією морозу просто трісне. Ну і як у рукавичках можна впоратися із пряжкою?

Штани

Санта Клаус носить штани 100%, а ось у Діда Мороза ми не можемо розглянути штани під довгою шубою. Класичний образ Діда Мороза має на увазі і сорочку, і штани. Весь одяг має бути білого кольору і розшитий різноманітними орнаментами, які являють собою символи чистоти.

Взуття

Дід Мороз зрозуміло, що носить теплі валянки. Адже морози не дозволяють розслабитися та носити щось легше. Валянки – найкращий вихід. Вони можуть бути червоного, срібного кольору. Якщо ж вони червоні, то обов'язково розшиті срібними візерунками і має піднесений шкарпетку. Головна умова – не чорного кольору. А у сильні морози Дідусь надягає білі валянки, теж розшиті сріблом.

А ось Санта ходить у чорних чоботях (можливо це армійські кирзові, як доповнення до пояса? J)

Особа

Санта Клаус носить окуляри (може слабкий зір, хм?), а ось у Діда Мороза чудовий зір, тому йому не треба окулярів.

Засіб пересування

Зазвичай Дід Мороз переміщається пішки, але в сучасні часи він катається на великих санях, які запрягає трійкою коней. Санта Клаус їздить у візку, який запрягає оленями. Це можна пояснити тим, що Санта живе в Лапландії, там звичайно коней немає, зате олені є. Дід Мороз у Росії користується традиційним засобом пересування тих місць.

Що у роті

Зазвичай, Санта Клаус палить трубку, але цю деталь можна зустріти зараз не так часто, як раніше. А ось Дідусь Мороз дотримується здорового способу життя і в жодному разі не палить.

Помічники

Для Діда Мороза помічником є його онука – Снігуронька (до революції такими помічниками були ангели). Санта Клаусу допомагають ельфи, які працюють на нього (вони звичайно добрі, але все ж таки є нечистою силою).

Снігуронька

Снігуронька – це онука Дідуся Мороза. Вона супроводжує його скрізь і завжди. Ця дівчинка є символом замерзлих вод. Внучечка одягається тільки в одяг білого кольору, або ж у кольоровій гамі застиглої води. На голові дівчина носить головний убір, який схожий на вінець із восьми променів, який розшитий перлами та сріблом.

Схожі статті

Як же виглядає справжній ДІД МОРОЗ: дізнаємося те, про що раніше не думали навіть

Як же виглядає справжній ДІД МОРОЗ: дізнаємося те, про що раніше не думали навіть

Спочатку давайте поговоримо про зовнішній вигляд: Це високий, статний старий, який має дуже представницький вигляд. У нього велика біла борода , яка тягнеться до п'ят. Могутню чарівну палицю весь..

Дід Мороз і Санта Клаус ДРУЗІ чи ВОРОГИ?

Дід Мороз і Санта Клаус ДРУЗІ чи ВОРОГИ?

Вони не бачилися ніколи, але якби зустрілися - потоваришували б? Чи почали воювати? Ми думаємо, що хоч вони й не зустрічалися ніколи, але зустрівшись, начебто потоваришували. У кожного слов'янина Нови..

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

Чи знали Ви, що у Греції Дід Мороз – Святий Василь? У Греції Діда Мороза звуть Святий Василь - Айос Василіс, і не Санта Клаус (Святий Миколай). Це ім'я походить від православного грецького святого В..

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями: Головний убір: Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить..

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Коли наближається Новий Рік, люди розпочинають активну підготовку до нього: купують подарунки, прикраси для дому, ялинки. Для тих, хто хоче стати центром уваги на ранку або корпоративі найважливішим є..

Як підібрати хороший недорогий новорічний костюм діда морозу в інтернет-магазині?

Як підібрати хороший недорогий новорічний костюм діда морозу в інтернет-магазині?

Підібрати собі за смаком, розміром і якістю костюм діда морозу не так і просто, як здавалося б... Спробуємо розібратися... Розкрийте кліком маленьку картинку праворуч. Історія На початку ХХ століття у..

Посох Діда Мороза, як символ чаклунства?

Посох Діда Мороза, як символ чаклунства?

Посох Діда Мороза, подумаєш, просто палиця, на яку старець спирається під час ходьби. А ні, це справжнісінька «чарівна паличка», за допомогою якої наш добрий дідусь творить чудеса, запалює новорічну ..

Що ж собою являє «дідморозівська» палиця

Що ж собою являє «дідморозівська» палиця

Посох Діда Мороза є практично головним аксесуаром його образу, тому вибираючи цю роль, не забудьте про цю невід'ємну частину новорічного костюма. Впевненість у собі, велич, сила – це всі ті якості, я..

Такі схожі, такі різні: Дід Мороз та Санта-Клаус...

Такі схожі, такі різні: Дід Мороз та Санта-Клаус...

Слов'янська та західна культура розвивалися паралельно, часто запозичуючи один в одного персонажів казок, мотиви мелодій та міфічних героїв. Така тенденція не оминула й улюблені свята, подарувавши на..

Правила вибору новорічних костюмів для Мороза

Правила вибору новорічних костюмів для Мороза

Якщо перед Вами стоїть непроста задача, перевтілення в чарівного Дідуся Мороза, потрібно поставитися до обрання відповідного костюму досить серйозно і відповідально. Варіант 1. Можна зшити н..

До чого може наснитися Дід Мороз

До чого може наснитися Дід Мороз

А вам часто сняться сни? А сни про Діда Мороза були колись? Так? А давайте дізнаємося, що такий сон може позначати. Отже, незабаром Новий рік і, напевно, всі думки у вас забиті подарунками, новорічни..

Як напевно вибрати якісний карнавальний костюм Діда Мороза

Як напевно вибрати якісний карнавальний костюм Діда Мороза

Купуючи костюм, який одягатимемо лише раз на рік, ми все одно хочемо, щоб він був красивим, якісним і, обов'язково, за доступною ціною. У цій статті ми вам розповімо, на які критерії варто звернути ув..

Справжня історія Діда Мороза без міфів

Справжня історія Діда Мороза без міфів

Напередодні Нового року та Різдва маленькі діти, які все ще вірять у Діда Мороза, з нетерпінням чекають на його прихід. Проте не можна сказати, щоб у всіх до нього було однозначно позитивне ставлення...

Санта чи Дід Мороз? Не дайте себе обдурити!

Санта чи Дід Мороз? Не дайте себе обдурити!

Запобігти обману! Останнім часом на іграшкових Санта-Клаусах рідко вдається побачити однойменну назву. Зазвичай ними написано «Дід Мороз» . Здавалося б, дрібниця, на яку мало хто зверне увагу. Однак ц..

Звідки в Україні беруться Санта-Клауси?

Звідки в Україні беруться Санта-Клауси?

Вплив західної реклами Розглянемо з прикладу великих торгових марок Америки. Усі бачили напередодні Нового року воістину казкову рекламу зі словами «Свято наближається, свято наближається...» Певна рі..

Перевірте себе - відрізніть Діда Мороза від Санта-Клауса

Перевірте себе - відрізніть Діда Мороза від Санта-Клауса

Ми досить писали про те, чим відрізняється справжній Дід Мороз від Санта-Клауса. Щоб ви змогли перевірити, чи не купитеся ви на обман продавців, ми пропонуємо пограти вам у гру. Все дуже просто: ви ди..

Чому Вам треба остерігатися Санта-Клаусів

Чому Вам треба остерігатися Санта-Клаусів

Спотворене уявлення про українські традиції Головна небезпека Санта-Клаусів у тому, що вони спотворюють наше уявлення про українські традиції святкування Нового року. Якщо у старшого покоління склалос..

Вся правда про Санта-Клауса

Вся правда про Санта-Клауса

Хто вигадав Санта-Клауса На відміну від Діда Мороза , Санта-Клаус прийшов не з давніх легенд. Він був придуманий нещодавно, в 19 столітті, викладачем Клементом Муром. Він написав вірш під Різдво для д..

Як вибрати костюм хороший Діда Мороза

Як вибрати костюм хороший Діда Мороза

Як усі ми знаємо, головний герой Нового року – це Дід Мороз . Якщо ви хочете дійсно здивувати сім'ю та друзів, вам доведеться добряче попрацювати. Ну а розпочати треба з головного – з вибору костюма. ..

Яким має бути костюм Діда Мороза

Яким має бути костюм Діда Мороза

Звичайні люди під Новий рік бігають магазинами у пошуках ялинкових іграшок, дощу та сувенірів. Для тих, хто збирається перетворитися на Діда Мороза, все стає набагато складніше. Не кожна людина знає, ..

Дід Мороз: правдиві історії з його біографії

Дід Мороз: правдиві історії з його біографії

Добрий Дідусь Мороз із величезним мішком різноманітних, настільки бажаних дітьми всього світу подарунків, із незмінною помічницею, онукою Снігуронькою , таким сьогодні опишуть зимового чарівника біль..

Які бувають Діди Морози: короткі історії з прив'язкою до географічної місцевості

Які бувають Діди Морози: короткі історії з прив'язкою до географічної місцевості

Кожен із нас з дитинства знає, що під Новий рік , після того, як годинник пробив опівночі, до будинків приходить Дід Мороз і приносить бажані подарунки. А хто в новорічну ніч відвідує дітей, які живу..

Таємне зібрання всіх Дідів Морозів земної кулі оголошується відкритим!

Таємне зібрання всіх Дідів Морозів земної кулі оголошується відкритим!

Новий рік – найулюбленіше свято для багатьох людей. Чари новорічної ночі, очікування дива та особлива таємнича атмосфера цієї зимової урочистості знайомі всім нам з дитинства. Найголовнішим його атри..

Дід Мороз проти Санта Клауса чи Санта Клаус проти Діда Мороза? Результати розслідування питання

Дід Мороз проти Санта Клауса чи Санта Клаус проти Діда Мороза? Результати розслідування питання

Коли настають перші холоди, ми мимоволі замислюємося над планами на новорічні свята, як і з ким їх проведемо, про варіанти подарунків для рідних і друзів. Перед Новим Роком полиці гіпермаркетів ломлят..

Справжня та правдива історія Діда Мороза: розсекречено раніше невідомі факти з "біографії" головного персонажа Нового Року - дізнаємося про маловідомого разом!

Справжня та правдива історія Діда Мороза: розсекречено раніше невідомі факти з "біографії" головного персонажа Нового Року - дізнаємося про маловідомого разом!

Якщо бути чесними, мало кому подобається зимовий сезон: холодно, похмуро, а деяких регіонах постійно брудно і сиро. Але людство навчилося вірити в добро та чудеса. Тому, щоб весь негатив розбавити вес..

Хто такий Санта Клаус, за якою адресою його шукати та звідки в нього така шалена популярність: усі відповіді отримаєте тут!

Хто такий Санта Клаус, за якою адресою його шукати та звідки в нього така шалена популярність: усі відповіді отримаєте тут!

В багатьох країнах світу невід’ємним атрибутом різдвяних свят є Святий Миколай, або Santa Claus. Його постать овіяна найрізноманітнішими легендами і переказами, але всі вони сходяться в одному: прообр..

Чи конкурують Дід Мороз та Святий Миколай і хто з них головніший в Украіні та у світі?

Чи конкурують Дід Мороз та Святий Миколай і хто з них головніший в Украіні та у світі?

З настанням зимових днів і малеча, і батьки з нетерпінням чекають двох свят – Святого Миколая та Нового року. І той, і інший приносять малюкам такі жадані подарунки. Дехто вважає, що ці персонажі є ід..

КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: як вибрати в магазині якісний комплект

КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: як вибрати в магазині якісний комплект

На новорічному святі Дід Мороз завжди опиняється у центрі уваги всіх присутніх. У таких умовах костюм цього героя має виглядати бездоганно. Здається, варто підібрати основні деталі костюма – і образ г..

Який костюм Діда Мороза можна вважати справжнім?

Який костюм Діда Мороза можна вважати справжнім?

Навіть не намагайтеся сперечатися з п'ятирічною людиною про те, чи існує Дід Мороз чи ні — він вас переспорить! Доросліші спробують заперечувати, але недовго, тому що у кожного в пам'яті ще свіжі ново..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money