063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Як правильно підготуватися до Новорічного карнавалу

Як правильно підготуватися до Новорічного карнавалу

Попередьте гостей

Це перше, що ви повинні зробити, вирішивши влаштовувати такого роду свято . Адже найголовніше, щоб усі гості відчували себе у своїй тарілці. Не тільки для вас, як для господині свята, а й для них важливо заздалегідь підготуватися до всього, щоб теж блищати в новорічну ніч.

Можливі образи

1. Циганка.

Особливо буде цікаво, якщо дівчина не лише одягне костюм циганки, а ще й розучить справжній циганський танець і опанує ворожіння на картах.

2. Пірат.

Цю людину буде логічно призначити відповідальною за проведення конкурсів для дітей та роздачу за участь у них подарунків.

3. Маг-ілюзіоніст.

Згодні, роль занадто важка для спеціально не навченої людини, тому можна спеціально найняти когось для її професійного виконання.

4. Клоун.

Тут і говорити нема чого: протягом усього святкування, на клоуна буде покладено місію розважати дітей.

Звичайно, це далеко не весь список образів, які ви можете використати для свого тематичного Нового року. Нехай ваші гості обирають для себе будь-хто, а під кінець свята виберіть найяскравішого персонажа серед вас, нагородивши його  головним призом.

Конкурси

Найпоширеніший конкурс – це танцювальне змагання двох команд. Головне правило: не повторювати рухи, які вже були. Хто кого перетанцює – той і виграв. Ще одним конкурсом, який підніме настрій, може стати пісенний. Суть полягає в тому, щоб згадати та виконати якнайбільше новорічних пісень.

А завершується вечір появою двох головних персонажів новорічного карнавалу – Діда Мороза та Снігуроньки , які вручають усім подарунки та вітають із Новим роком.

Схожі статті

Як вибрати карнавальний костюм на Новий рік чи вечірку?

Як вибрати карнавальний костюм на Новий рік чи вечірку?

Новорічний карнавал неможливо уявити без яскравих костюмів, нестримних веселощів, запальних танців, серпантину та конфетті. Сучасні батьки найчастіше організовують такі свята для дітей, запрошуючи в г..

Новий рік: що це за свято і що ми про нього не знаємо?

Новий рік: що це за свято і що ми про нього не знаємо?

Дізнайтеся про традиції та особливості святкування Нового року за григоріанським календарем у різних країнах та народів. Дізнайтеся, як вітають та радують близьких у цей святковий час, та які унікальн..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money