063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Як цікаво та яскраво відсвяткувати Новий рік

Як цікаво та яскраво відсвяткувати Новий рік

Як показує практика, найкращий Новий рік – це класичний, у родинному колі та друзів. Однак, якщо ви не хочете, щоб ця новорічна ніч пройшла так само, як і всі попередні, пропонуємо вам внести трохи різноманітності. Впевнені, це сподобається і вам, і всім присутнім на святі.

Вирішуйте всією родиною

Брати участь в обговоренні святкування та у самій підготовці мають усі. Тільки в такому випадку, можна бути впевненим, що свято припаде до душі всім. Та й це якнайкраще об'єднує родину. Надайте найменшому члену сім'ї теж висловлювати свою думку і в усьому вам допомагати. Для дітей процес підготовки особливо важливий. Це змушує їх поступово вчитися самостійності та відповідальності. Запропонуйте написати йому листа для Діда Мороза , так ви точно не помилитеся з подарунком і подаруєте дитині справжню казку.

Прикраса житла

Нехтуючи прикрасою квартири, ви ризикуєте позбавити себе святкової атмосфери, адже саме вона відіграє найважливішу роль у новорічну ніч. Це не так важко, як здається на перший погляд. Поставте ялинку, прикрасьте її дощем і кульками, повісьте гірлянди на вікна - півгодини вашого часу, і квартира швидко перетвориться, створивши для всіх членів сім'ї святковий настрій.

Звичайно, якщо дозволяє бюджет бажано включити в оформлення інтер'єру які-небудь яскраві елементи, що краще світяться, наприклад, напис типу "З новим роком!". В ідеалі буде використання об'ємних букв з якимось мерехтливим підсвічуванням. У світі різноманітності рекламних пропозицій замовити такі літери не є проблемним.

Подарунки під ялинку дітям та конкурси дорослим

Якщо всі діти в сім'ї вже виросли, подарунками можна обмінятися відразу після бою курантів. Але, якщо дитина все ще вірить у Діда Мороза , не позбавляйте її радості з дитинства, адже набагато цікавіше знаходити подарунки рано-вранці 1 січня під ялинкою. Дорослим можна запропонувати альтернативу – гість отримає приз одразу ж, виконавши якесь завдання. Це може бути як пісня з танцем, так і конкурс на оригінальний новорічний тост. Але! У жодному разі, не варто примушувати людину виконувати завдання, яке їй не до вподоби. Все має бути невимушено і в приємній дружній атмосфері. Дайте гостю час - якщо захоче, він потім сам і спляше, і заспіває.

Схожі статті

КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК: що ми знаємо про нього?

КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК: що ми знаємо про нього?

Китайці зустрічають Новий рік пізніше, ніж мешканці інших країн. Європейці вже встигають розпрощатися із новорічною ялинкою, а в Китаї все лише починається. Зрозуміло, що календарний новий рік настає ..

Новий рік: що це за свято і що ми про нього не знаємо?

Новий рік: що це за свято і що ми про нього не знаємо?

Дізнайтеся про традиції та особливості святкування Нового року за григоріанським календарем у різних країнах та народів. Дізнайтеся, як вітають та радують близьких у цей святковий час, та які унікальн..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money