063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Червоні чоботи та валянки Діда Мороза

"ПРОФІ". Чоботи ЧЕРВОНІ (45-46)

"ПРОФІ". Чоботи ЧЕРВОНІ (45-46)

Код товара: 150133
В наявності

1407 грн.

Показано від 1 до 24 з 48 (всього сторінок: 2)
Червоні чоботи та валянки Діда Мороза

Традиційний колір – у всьому чи чому червоні чоботи - найкращий вибір взуття для Новорічного Діда


Якщо вибирати чоботи для Діда Мороза, то варто знати, що найпопулярніший і затребуваний колір – це червоний або червоний. Так склалося від початку появи цього персонажа.

Може, колір асоціювався з революцією, а може і з морозом, який щипає і від нього червоніє незахищена шкіра.

Цього ми точно не знаємо, але те, що нам відомо, це те, що червоний колір один із найкрасивіших і найяскравіших відтінків. Червоні та червоні чоботи Діда Мороза зверху красиво облямовані білим хутром, зручні та легкі у носінні.

На особливу увагу заслуговують елітні чоботи, виготовлені зі шкіри, з міцною і стійкою підошвою.

При створенні образу Діда Мороза на Новий рік професійним акторам, аніматорам та артистам-аматорам слід приділити велику увагу взуттю цього казкового персонажа. Важливо не тільки підібрати взуттю Діда Мороза в тон шубі та шапці, але також подумати про те, щоб у такому взутті можна було комфортно почуватися при роботі на вулиці та в приміщенні.

Інтернет-магазин «Біллі Бонс» пропонує різноманітні моделі чобіт та валянок Діда Мороза недорого. Тут можна купити за доступною ціною будь-які моделі сценічного взуття з урахуванням кольорової гами всього костюма та умов, у яких працюватиме артисту під час новорічних свят.

Вибираючи аксесуари вбрання Діда Мороза, слід пам'ятати, що у створенні сценічного образу такого новорічного персонажа ніколи не буває дрібниць. Вибір кольору чобіт цього казкового персонажа дозволить не лише зберегти загальну стилістику вбрання зимового чарівника, а й допоможе створити оригінальний сценарій для святкового заходу та успішно виділитися на тлі конкурентів.

Взуття Діда Мороза: особливості вибору кольору та дизайну

У новорічні та різдвяні свята аніматори та артисти, які виступають у ролі Діда Мороза, потрібні на різних святкових заходах. Щоб отримати велику кількість клієнтів, які бажають потрапити у захоплюючу казку на Новий рік чи Різдво, виконавцю важливо не лише підібрати шубу, шапку та бороду, а й правильно вибрати чоботи Діда Мороза.

Багато хто недооцінює цей аксесуар, тим часом взуття Діда Мороза допоможе не тільки зберегти ноги в теплі, якщо доведеться вести свято на відкритому майданчику, але також допоможе створити реалістичний і оригінальний образ найголовнішого новорічного персонажа. Такий елемент костюма зимового чарівника створює важливі нюанси у створенні сценічного образу. Артисти та аніматори повинні це враховувати у своїй роботі, тому що навіть усім добре знайомий казковий персонаж зможе заграти новими яскравими фарбами, а виконавець цієї ролі успішно конкуруватиме з іншими акторами та аніматорами, пропонуючи свої послуги на проведення новорічних та різдвяних заходів.

Різноманітність моделей взуття Діда Мороза

Сьогодні на ринку новорічних костюмів можна знайти різноманітні моделі чобіт та валянок Діда Мороза:

 - класичні зі скошеними підборами та загнутими догори шкарпетками;

 - чоботи-імітація без підошви, що одягаються на звичайне взуття;

 - білі валянки Діда Мороза.

Вважається, що спочатку зимовий чарівник носив лише білі повстяні валянки, розшиті срібними нитками. Вони були символом зими, півночі, льодів, снігів, місяця та чистоти.

Вважається, що чоботи у костюмі Діда Мороза з'явилися лише за радянських часів. Тим часом взуття червоного кольору вважається автентичним аксесуаром російського чоловічого костюма. Етнографічний матеріал XVI – XVII століть, і навіть гравюри древніх літописів, російські билини і розкопки у Новгороді дозволяють з високою точністю встановити, що основними кольорами російського народного вбрання у різні епохи були білий, червоний і сині кольори.

Перші згадки про носіння дорогих сап'янових чобіт князями можна знайти у «Ізборнику» 1071 року, в якому вказується на те, що київський князь Святослав Ярославович мав саф'янові чоботи зеленого кольору.

Крім цього достовірно відомо, що взуття і в давнину, як важливий елемент російського костюма, відображало соціальний статус свого власника. Стародавні артефакти дозволяють стверджувати, що червоні чоботи з хутром у Стародавній Русі носили лише багаті та почесні стани. Для князів шилися сап'янові чоботи, які були забарвлені у яскраві кольори: червоний, жовтий, зелений. Тому радянські художники та костюмери, які створювали для Діда Мороза костюм у червоних тонах у 30-ті роки минулого століття, нічого не вигадували самі, а використовували автентичний етнографічний історичний матеріал.

У Стародавній Русі князі та багаті бояри носили особливі сап'янові чоботи, пофарбовані в соковиті кольори та багато прикрашені різноманітним декором. Їх шили з телячої, овечої або козлячої шкіри особливої ​​вичинки, пофарбованої в червоні, жовті, зелені та сині кольори. Саф'ян вважався дуже дорогим матеріалом, а виготовлене з нього взуття було ознакою приналежності людини до знатного і дуже багатого стану.

Сьогодні сап'янове взуття червоного кольору із витонченими візерунками можна побачити у музейних експозиціях. Це справжній шедевр прикладного мистецтва. У Стародавній Русі, як і сьогодні, взуття було статусним аксесуаром, яким судять про людину. Саф'янові чоботи шилися з найдорожчого матеріалу, який привозили купці з Персії. Походження слова саф'ян вказує на батьківщину такого матеріалу. Термін «Safi» має іранське коріння. Він походить від слова Asfi, яким у Персії називали гирло річки.

На Русі своє виробництво саф'яну було організовано за царя Олексія Михайловича Романова в Москві. Але і після цього саф'ян вважався найдорожчим видом шкіри у Московському царстві.

Саф'ян відрізнявся особливо тонким виробленням шкіри телят, овець і кіз, яку потім забарвлювали у яскраві кольори, а потім наносили тіснення. У XVIII столітті в Астрахані та Казані були відкриті великі шкіряні цехи з виробництва червоного та жовтого саф'яну. Сам матеріал був не тільки тонким та м'яким, а й дуже міцним. Чоботи сап'янові ніколи не натирали шкіру ніг і завжди добре тримали форму. Витончено прикрашені вишивкою та аплікацією червоні чоботи з хутром передавалася з покоління в покоління та відрізнялася індивідуальним дизайном.

Саф'янові чоботи в давній Русі шили як з підборами, так і на плоскій підошві. До кінця середніх віків у моду увійшли червоні сап'янові чоботи із загнутими шкарпетками, що підкреслюють перевагу та владу їхнього володаря, на невеликому скошеному підборі. Халяви прикрашали не тільки вишивкою та шкіряною аплікацією, але навіть коштовним камінням та перлами. Саме такі чоботи для червоного костюма Діда Мороза обрали радянські художники, які працювали над створенням реалістичного червоного костюма зимового чарівника у 30-ті роки 20 століття.

Роль взуття у створенні образу Діда Мороза

Сьогодні артисти та аніматори, які виступають на новорічних корпоративах у ролі Діда Мороза, можуть купити дешево у магазині «Біллі Бонс» якісне взуття червоного кольору для створення яскравого сценічного образу повелителя завірюх, снігів та буранів. Також в інтернет-магазині можна замовити валянки червоні новорічні в комплект до червоної шуби та шапки зимового чарівника. Залежно від обраного типу взуття можна створювати реалістичний образ казкового персонажа, що добре запам'ятовується. Саме елементи справжнього російського народного костюма змушують повірити, що Дід Мороз існує насправді. Це дуже важливо задля створення достовірного сценічного образу.

Якщо взути у валянки Діда Мороза, то він стане одразу таким домашнім, добрим та веселим дідусем. Наявність валянок, які належали до повсякденного зимового взуття простих людей, зробить Дідуся Мороза зрозумілим дорослим та дітям. Таке взуття Діда Мороза дозволяє створювати відповідний характер персонажа та обставини сценарію новорічного свята. Якщо за сценарієм потрібно створити образ сильного володаря Півночі, якому служать усі завірюхи та бурани, то найкраще для створення образу краще вибрати чоботи Діда Мороза для новорічного корпоративу чи дитячого ранку. У них казковий чарівник постане в образі всемогутнього володаря, який мешкає на Півночі в розкішному крижаному теремі.

Сайт-магазин «Біллі Бонс» пропонує великий вибір червоного взуття Діда Мороза. На сайті пропонує широкий асортимент якісних моделей сценічного взуття червоного кольору. Купити валянки та чоботи Діда Мороза тут можна недорого з доставкою. Професійні актори та аніматори можуть купити кілька пар для вбрання Діда Мороза у червоних відтінках – червоні чоботи та червоні валянки. Наше сценічне взуття коштує недорого та відрізняється високою якістю виконання. Наявність запасної пари взуття дозволить застрахуватися від непередбачених форс мажорів, пов'язаних із підбором костюма, а також використовувати різні види сценаріїв свята, показуючи свій образ Діда Мороза з різних ракурсів.

Червоні чоботи та валянки для Діда Мороза від інтернет-магазину «Біллі Бонс»

Магазин пропонує різні чоботи Діда червоного кольору. Тут можна підібрати недорого сценічне взуття за висотою халяви та за розміром. Широкий розмірний ряд дозволяє вибрати червоні чоботи різної висоти:

 - до щиколотки;

 - до середини ікри;

 - до коліна.

Тут можна дешево замовити фірмові чобітки Діда Мороза червоні з високою халявою на гумовій підошві. Це одна з найпопулярніших моделей. Червоні чоботи такого типу відрізняє легку вагу, зносостійку підошву, що дозволяє довго перебувати на вулиці.

Такі чоботи пошиті з якісної тканини, що не промокає, мають теплу фетрову підкладку, повстяну устілки і довгу блискавку. Форма халяви анатомічна, тому чоботи зручно сидять на нозі, щільно обтягуючи її. Такі чобітки Діда Мороза червоні не тільки мають елегантний зовнішній вигляд, але також мають гарні споживчі характеристики. Тканинний верх пришитий до гумової підошви міцними нитками. У такому взутті буде тепло на вулиці та комфортно у приміщенні.

Товста гумова підошва не ковзає на льоду і не залишає слідів на покриття для підлоги. Взуття дозволяє створити реалістичний образ новорічного персонажа та забезпечує комфорт артисту під час виступу. Висока халява дозволяє артисту заощадити на костюмі та виступати у звичайних штанях, які будуть заховані в чоботи та закриті довгою шубою. Також можна замовити у розділі каталогу валянки та інші аксесуари вбрання Діда Мороза за вигідною ціною.

Як потрібно вибирати сценічне взуття

При купівлі сценічного взуття слід враховувати кілька факторів:

- дизайн та колір, який підходить до шуби та шапки Діда Мороза;

 - розмір;

 - модель;

 - якість виконання;

 - ціну;

 - виробника.

У нашому сайт-магазині представлений широкий асортимент якісного взуття Діда Мороза на Новий рік. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості. Модельний ряд постійно оновлюється. Великий попит у наших покупців мають червоні чоботи нашого виробництва. Це якісне, елегантне та довговічне взуття, яке підходить для виступів на вулиці та в приміщенні.

Якісні чоботи з товстою професійною смужкою та текстильним верхом коштують недорого, добре зберігають тепло, не промокають і служать протягом багато часу. У нас можна замовити дешево не тільки взуття для Діда Мороза відповідного типу, але також підібрати відповідні аксесуари вбрання Діда Мороза в комплект до взуття, що купується.

Наш сайт пропонує тільки якісні товари для організації професійних та аматорських уявлень. Ми ретельно відбираємо товари перевірених виробників, а також самі виготовляємо якісні фірмові вироби для сценічної діяльності та проведення різноманітних тематичних свят.

Усі замовлення оперативно доставляються у всі регіони України. Доставку здійснюють транспортні компанії, поштова служба та кур'єри. На всі представлені вироби надається гарантія якості.Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money