063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Бордові чоботи та валянки Діда Мороза

Показано від 1 до 24 з 30 (всього сторінок: 2)
Бордові чоботи та валянки Діда Мороза

Бордові чоботи Діда Мороза – чудовий вибір під червоний чи бордовий костюм


Ах, цей прекрасний бордовий колір насичений і не яскравий. Бордовий завжди виглядає багато і гідно і заслуговує на Вашу увагу.
На вас чекає великий вибір та різноманітність моделей цього відтінку.
В наявності все від супер чобіт до валянок.
Відмінною особливістю супер чобіт є їхня суперстійка підошва з якісної гуми, а також хороша застібка-блискавка.
Ці чоботи досить високі, від 50 см. Але є й нижчі бордові чоботи та валянки Діда Мороза, висотою не більше 25 см.
Такі чобітки легші і за більш комфортною вартістю, виконані з міцної, непромокаючої плащівки і облямовані красивим білим хутром.

Всі моделі легко перуться і після прання легко набувають своєї звичайної форми.
Підбираючи чоботи та валянки Діда Мороза для сценічного костюма, професійні артисти, аніматори та любителі не завжди звертають увагу на їхній колір. Тим часом правильно підібране під колір сценічне взуття дозволяє створити гармонійний та ефектний образ білобородого зимового чарівника з російських казок.

Для статусних корпоративів, міських новорічних ялинок, театралізованих вистав, що проводяться на Новий рік, костюм Діда Мороза найчастіше підбирається у бордових тонах. Саме в такому вбранні проводять новорічні дитячі вистави у Кремлі, а вбрання зимового білобородого чарівника у бордових тонах стали називати в народі кремлівським або боярським.
У комплект до такого вбрання обов'язково потрібно купити взуття бордового кольору. У переважній більшості сценічні костюми ніколи не продаються в комплекті з відповідним взуттям. Наш інтернет-магазин пропонує кремлівські костюми Діда Мороза бордового кольору та бордове взуття Діда Мороза різних фасонів.

В одному місці можна замовити дешево всі аксесуари вбрання Діда Мороза такого відтінку, які дозволять створити ефектний сценічний образ зимового чарівника на будь-якому новорічному святі.

Особливості бордового кольору

 • сангрія, яка дозволить внести до образу Діда Мороза романтизму;
 • марсала, який сподобається артистам, які прагнуть створити сучасне трактування зимового чарівника;
 • бургунді, з елементом фіолетового відтінку, він підходить для створення Діда Мороза у стилістиці знатного боярина.

Взуття в Стародавній Русі

Багато хто помилково вважає, що в давнину переважна більшість населення жителів Стародавньої Русі носили постоли. Тим часом це не так. В ходу у міського населення було шкіряне взуття, за яким визначався соціальний статус городянина.

Шкіряне виробництво було добре розвинене у Великому Новгороді. З місцевої сировини новгородські шкіряники робили хорошу шкіру, яку дубили за допомогою квасу. З отриманої шкіри шили різне шкіряне взуття на м'якій підошві.

Поршні

Бідне міське населення носило так звані поршні - просте шкіряне взуття, виготовлене з цілісного шматка шкіри. У перекладі з давньоруського слово поршні означає «клапоть». Для пошиття такого взуття використовувалася товста шкіра прямокутної форми, у якої загинали краї та зшивали їх один з одним. З боків і на краю верхньої частини робили отвори, в які просмикували шкіряний ремінець.

Носили таке взуття всі східні слов'яни, археологи знаходять у розкопках поршні, які датуються VII ст. Пізніше з'явилися моделі поршнів, які шили із двох шматків шкіри, один із яких виконував функцію підошви. З другого шматка робили верх. Трохи згодом з'явилися поршні, що складаються з трьох частин. Один шматок пускали на підошву, з другого робили задник та бічні частини взуття, а третій нашивали на носок.

Поршні, як і постоли, носили з онучами – шматком сукна чи полотна, яким обмотувалась гомілка. Шкіряне взуття кріпилося до них за допомогою шкіряних оборів, які надійно фіксували онучі.

Окрім повсякденних поршнів були святкові. Їх прикрашали вишивкою з рослинним або геометричним візерунком та бахромою. Таке взуття було в ходу на російській Півночі до XVII століття. При розкопках першого заполярного російського міста Мангазея, заснованого російськими купцями, виявили шкіряні поршні, які датуються початком Нового часу.

Черевики 

 • козлова шкіра;
 • теляча шкіра;
 • сап'ян;
 • оксамит.

У Стародавній Русі черевики ділилися на жіночі та чоловічі. Таке взуття відрізнялося різноманітністю крою та моделей. За дизайном та конструкцією їх ділили на криві, німецькі, на чоловічу, або азовську справу. Вони відрізнялися різноманітністю відтінків. Були червоні, червоні, жовті, оранжеві чи блакитні черевики.

Хоча саме слово черевик в історичних документах і літописах вперше з'являється лише з початку XVI століття, до цієї категорії шкіряного глибокого взуття належали різні моделі, які носили жителі російських міст ще в епоху монгольського завоювання:

  М'які чоботи, що мали висоту до щиколотки, їх шили з одного або двох шматків шкіри. По верху робили отвори для ремінця, яким таке взуття кріпилося до ноги. Історики налічують до 20 моделей чобіт у Стародавній Русі.

  • Бродні з високими м'якими халявами, що кріпилися на нозі спеціальними ремінцями із пряжками. Перші моделі такого шкіряного взуття датуються VIII століттям.
  • Черевики, низ яких шили з хребтової частини шкіри корів, свиней чи коней. Верх виготовляли з більш тонкої, еластичної та ніжної шкіри, взятої з очеревини, або черева, корів, кіз чи овець. Тому таке взуття називали черевиками. Ця назва, як і саме взуття, використовувалися аж до XIX століття, а саме слово збереглося у південноруських діалектах. У знаменитому творі Миколи Васильовича Гоголя «Ніч перед Різдвом» фігурують жіночі туфлі-черевики складної моделі з високим підйомом та підборами.

  Пізніше, у XIV столітті сапоги стали шити з гострими та загнутими шкарпетками не зі шкіри, а їх дорогих тканин:

  1.   атласу;
  2.   оксамиту;
  3.   сап'яну.

  Таке взуття називали нижнім. Його зазвичай шили для членів царської сім'ї. Призначалося воно для носіння в царських хоромах. Для виходу на вулицю використовувалися черевики з грубою підошвою, які просто надягали зверху м'якої моделі.

  З XVII століття з'явилися в Сибіру і на російській Півночі нові різновиди черевиків - коти з короткими халявами і галявиною, чарки, схожі на торбоса (унти) без халяв.

  Чоботи

  Це третя категорія шкіряного взуття, яке носили на Русі і чоловіки, і жінки. Найпоширенішими моделями були чобітки на м'якій підошві з укороченим халявою. Вони й стали прообразом чобіт Діда Мороза. На думку одних істориків, саме слово чоботи прийшло в російську мову з тюркської мови. Інші вважають, що воно походить від давньоруського слова «сопа», яким називався шкіряний розтруб, формою схожий на халяву. Таку назву можна зустріти у «Слові про похід Ігорів», яке датується 1187 роком. З тексту зрозуміло, що він позначає високе шкіряне взуття.

  Найпоширенішим видом такого шкіряного взуття були чобітки з короткими халявами, що мають розріз спереду. Таке взуття кріпилося на гомілки за допомогою ремінця чи шнурівки. Халява у них була м'яка і широка. Його висота дорівнювала довжині стопи. Історики пов'язують це з тим, що їхні верхи такого взуття кроїли нову підошву, коли стара проношувалась до дірок. При археологічних розкопках Стародавнього Пскова вчені знаходять такі дитячі чобітки, довжина стопи яких становила 12-17 см.

  Другий вид чобіт мав високу халяву. Вони з'явилися у Х столітті і були схожі на високі чоботи для бордового костюма Діда Мороза за кроєм та формою. Халява у них була жорсткіша і висока, а жорстка форма заднику надавалася за допомогою шматка берести. Саме така модель чобіт набула широкого поширення у російських містах початку ХIV століття.

  Російські шевці, яких у Стародавній Русі називали усмарями, шили шкіряні чоботи з використанням дерев'яних колодок, які у ряді випадків могли бути розсувними. М'яке шкіряне взуття з короткою голяшкою була оптимальним варіантом для російського клімату і мала широке поширення. У містах її носила переважна частина міського населення. Така поширеність дозволяє припускати, що основна частина міського люду в Стародавній Русі та Московського царства була досить заможною.

  Відмінною рисою знаті були моделі різнокольорові шкіряні чоботи з високими халявами, які багато прикрашали різноманітним декором:

  •  тасьмою;
  •  перлинами;
  •  вишивкою;
  •  аплікацією з оксамиту, атласу і парчі.

  Червлені чобітки носили лише представники найвищої знаті – князі та бояри. До червлених або червоних чобітків належать і чоботи Діда Мороза бордового кольору, які наголошують на високому соціальному статусі зимового чарівника.

  Прикрашати чоловіче шкіряне взуття знаті стали у XVII столітті, коли чоботи почали шити на різні ноги. До цього м'яке взуття зі шкіри з високою голяшкою було схоже на валянки Діда Мороза бордові новорічні, які можна було вдягати на різні ноги.

  Відсутність твердої підошви та закруглена шкарпетка дозволяли не ділити чоботи на правий та лівий. Від повстяних валянок такі чоботи відрізнялися лише наявністю шва, яким з'єднувалися шматки ялової шкіри. У XVII столітті знати починає носити гостроносі чоботи з високою голяшкою на підборах і жорсткій підошві, які шилися спеціально на ліву чи праву ногу.

  Великий вибір взуття для бордового костюма Діда Мороза

  Як показують етнографічні дослідження, російське взуття найменше зазнало змін і зберегло свій крій та форму. Історичні дослідження підтвердили, що моделі взуття, що з'явилися на Русі у VII-X століттях, носили російські заможні селяни до кінця XIX століття.

  Власники бренду «Біллі Бонс» пропонують оригінальні та недорогі високі чоботи Діда Мороза з якісних матеріалів. Дизайнери уважно вивчили особливості крою м'яких моделей шкіряного взуття, яке носили на Русі, та пошили по них зручні та красиві бордові чоботи з хутром, з вишивкою, аплікацією та красивими візерунками спеціально для костюмів Діда Мороза, вирішеного у споконвічно слов'янському стилі. Покупці можуть вибрати у магазині сценічне взуття бордових відтінків, не виходячи із дому. Покупка порадує оптимальним співвідношенням ціни та якості.

  Основою моделей такого сценічного взуття, яке можна купити недорого у сайті-магазині «Біллі Бонс» з доставкою, є м'який крій взуття Діда Мороза, який відрізняє:

  • легка вага;
  • зручна конструкція;
  • гарний повітрообмін;
  • зручна плоска підошва.

  Любителі сценічного мистецтва та новорічних свят можуть дешево придбати на сайті бордові чоботи для костюма Діда Мороза такого ж кольору з халявою різної довжини та інші якісні товари для свята за вигідними цінами.
  Можна замовити у сайт-магазині дешево взуття Діда Мороза з доставкою для виступів у приміщеннях та на закритих майданчиках. У такому взутті артист почуватиме себе комфортно протягом усього свята. Всі представлені в каталозі товари мають гарантію якості та коштують недорого через те, що магазин «Біллі Бонс» сам здійснює пошиття такого сценічного взуття.
  Недорого обійдуться і фірмові елітні бордові чоботи Діда Мороза з універсальною підошвою, що не промокає. У таких моделях артист зможе виступати і в приміщенні, і на вулиці, не боячись за те, що ноги промокнуть чи втомляться від постійного носіння верхнього взуття.
  Покупці зможуть придбати на сайті дешево низькі та високі чоботи Діда Мороза відтінку бордо відповідного розміру. Товари такого типу шиються із якісних зносостійких матеріалів, що створюють комфортний мікроклімат ногам під час виступу. Придбати на сайті можна будь-які розміри такого взуття. Така покупка прослужить упродовж тривалого часу. Чоботи легко стираються, не линяють і не сідають, зберігаючи свою форму та привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

  Billibons © 2024
  card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money