063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

«ВЕЛИЧНИЙ БОРДО - 5». Костюм Діда Мороза

4047 грн.

- +

Комплект-костюм Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5». Код 107805

В наявності

1. 52-56 (довжина: 140 см, ширина: 71см)

2. 58-60 (довжина: 145 см, ширина: 81 см)

Комплект-костюм Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5» один з найходовіших і найпопулярніших комплектів у ЧЕРВОНО-БОРДОВІЙ кольоровій гамі в нашій колекції!

У комплект костюма входить:

  • Шуба Діда Мороза з бордового щільного оксамиту, облямована білим хутром, на підкладці, аплікаціями на полицях шуби, рукавах та спині.
  • Шапка на підкладці, з бордового щільного оксамиту, облямована хутром, з двосторонніми аплікаціями
  • Пояс із бордового щільного оксамиту з аплікаціями.
  • Рукавиці на підкладці, з бордового щільного оксамиту, облямовані хутром, з аплікаціями
  • Реалістична пухнаста борода "Владна". Код 02719. Довжина - 55 см. вага - 85г
  • Чудова довга перука «Білий сніг» підходить бороді. Код 01704. Довжина 40-45 см, вага 65-75 г)

У комплект костюма Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5» НЕ ВХОДЯТЬ (можна придбати на нашому сайті додатково):

1. Посох Діда Мороза (можна вибрати будь-який за розміром, довжиною, типом верхівки, кольором та матеріалом виготовлення, конструкції (збірний або цільний) та ціною палицю Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб ― на нашому сайті ).

2. Чоботи або валянки Діда Мороза (можна купити додатково на нашому сайті) різні за технологією виготовлення, матеріалом, висотою халяви, ціною - чоботи або валянки Діда Мороза. Подивитися та підібрати взуття для костюма Діда Мороза можна тут

3. Штани Діда Мороза (можна купити додатково на нашому сайті). Є всі розміри штанів, на будь-який зріст. Кольори – червоний, синій, бордовий. Вибрати можна за посиланням

4. Мішок для подарунків (можна вибрати будь-який за розміром, тканиною, кольором та колірними відтінками, з декором і без, із зав'язками простими або зі шнуром і хутряними облямівками тут ).

5. Мікрофон портативний з підсилювачем та динаміком та модератором-змінником голосу. Перегляньте кілька моделей для вибору тут

Опис моделі костюма Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5» .

Наша чергова новинка.

Модель-комплект костюма Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5» з перших днів появи опису і фото виробу користується стійким попитом і популярністю, як у професійних, які «бачили види» Дідів Морозів, так і у акторів-Морозів, які нещодавно працюють, і у новачків "Дедморозівського хліба".

Зшитий костюм Діда Мороза «ВЕЛИЧНИЙ БОРДО-5» з дуже високоякісного бордового щільного оксамиту , який не мнеться і завжди зберігає свою початкову форму. Шуба костюма багато та ефектно прикрашена сріблястою виразною аплікацією ручної роботи.

Тканина виключає появу небажаних прим'ятостей, страхує від «зрадливого» витягування основної тканини, дозволяє геть-чисто уникнути будь-якої амортизаційної деформації виробу, продовжуючи йому життя на довгі роки.

Широкий шалевий комір костюма виконаний зі штучного хутра класу "Мутон".

Рукави і низ шуби також облямовані широкими смугами того ж білого, блискучого у світлі, хутра.

Тканина підкладки в тон до основного кольору костюма.

По талії костюм підв'язується і регулюється довгим ефектним і широким поясом, декорованим на кінцях широкими хутряними облямівками і прикрашеним багатими виразними аплікаційними візерунками.

Шапка, прикрашена аплікаціями та оторочена хутром.

Рукавиці з основної тканини - також облямовані хутром та прикрашені аплікаціями.

Мішок для подарунків (може не входити в даний комплект - дивіться комплектацію вище) - великий, місткий (розмір 60*60 см) з бордового щільного оксамиту і прикрашений аплікаціями - дуже ефектно і святково!

Борода та перука – згідно з наведеною комплектацією – дивіться опис комплекту вище за текстом.

Взуття, палиця та інші, більш покращені, аксесуари, купуються додатково.

костюм Деда Мороза

Важливо!

Якщо Вас не влаштовує комплектація цього комплекту костюма, але сам костюм вам сподобався, ви можете підібрати на нашому сайті цей же костюм у повнішій та якіснішій за аксесуарами комплектації або ж, навпаки, у більш скромній комплектації за доступнішою ціною. Вибір на нашому сайті величезний – за 6-8 варіантами різних комплектацій на кожну модель костюма!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money