063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Справжня історія Діда Мороза без міфів

Справжня історія Діда Мороза без міфів

Напередодні Нового року та Різдва маленькі діти, які все ще вірять у Діда Мороза, з нетерпінням чекають на його прихід. Проте не можна сказати, щоб у всіх до нього було однозначно позитивне ставлення. Так, деякі діти його трохи бояться, а віруючі вважають лише пародією на Святого Миколая. Для третіх, Дід Мороз і Санта-Клаус - це те саме.

Бог холоду - Тріскун

Насправді, в інших країнах Діда Мороза вірили задовго до того, як ми про нього почули. У далекому минулому його представляли або гномом, або продавцем дитячих іграшок. Стародавні слов'яни вірили в існування Тріскуна – бога холоду. Саме він і вважається предком нашого Діда Мороза, до якого ми всі звикли.

Офіційний попередник та початок свята

Справді, попередником Діда Мороза вважається Архієпископ Миколай , який жив у Туреччині. Він був доброю душею людиною і допомагав грішми всім, хто потребує. Після смерті Миколая було визнано святим, і його поховали в церкві. Невдовзі після цього з церкви викрали останки святого лику. Микола мав таку популярність, що цей інцидент викликав загальне обурення.

Нові традиції

Саме після цього виникла християнська традиція у більшості країн – 19 грудня відзначати День Святого Миколая та всім слухняним дітям дарувати подарунки. Зараз, коли традиції змінилися, до дітей і на Новий рік, і на Різдво приходять як Дід Мороз, так і Санта-Клаус. Різниця лише в тому, що Санта-Клаус приходить до дітей з Англії та Америки, а Дід Мороз прижився у слов'янських країнах.

Відмінності старого Діда Мороза від сучасного

Насправді воно лише одне. Якщо раніше Дід Мороз зображався у простому плащі, то зараз він приходить до нас у довгій червоній шубі і, обов'язково, з пухнастою білою бородою. До речі, і шубу, і бороду для вашого свята ви можете придбати у нашому інтернет-магазині «Біллі Бонс».

Схожі статті

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

Чи знали Ви, що у Греції Дід Мороз – Святий Василь? У Греції Діда Мороза звуть Святий Василь - Айос Василіс, і не Санта Клаус (Святий Миколай). Це ім'я походить від православного грецького святого В..

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями: Головний убір: Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить..

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Коли наближається Новий Рік, люди розпочинають активну підготовку до нього: купують подарунки, прикраси для дому, ялинки. Для тих, хто хоче стати центром уваги на ранку або корпоративі найважливішим є..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money