063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Правила вибору новорічних костюмів для Мороза

Правила вибору новорічних костюмів для Мороза

Якщо перед Вами стоїть непроста задача, перевтілення в чарівного Дідуся Мороза, потрібно поставитися до обрання відповідного костюму досить серйозно і відповідально.

Варіант 1.

Можна зшити новорічні шати за своїм ексклюзивним замовленням. Добре продумати деталі костюма, візерунки та оздоблення, чудово, якщо Ви можете детально намалювати майбутній наряд. До того ж, потрібно обрати досвідченого кравця, тому що не в кожному ательє візьмуться за таку роботу. Такий варіант досить недешевий та займає багато часу, адже доведеться кілька разів навідуватись до кравця на примірки. Якщо талан і досвід кравця дійсно відповідатимуть Вашим вимогам, Ви отримаєте неймовірно гарний костюм.

Варіант 2.

Дещо подібний до першого. Але на цей раз Ви самі виступатимете в ролі кравця. Якщо рукоділля, це ваш коник, беріться до роботи. Безумовною перевагою, буде те, що костюм пошитий своїми руками буде неповторним, с краплинкою Вашого тепла.

Варіант 3.

Простіше обрати вподобану модель в інтернет – магазині або в спеціалізованих крамничках. Намагайтесь обходити супермаркети, тому що якість виробів, що там продають дуже сумнівна і може зіпсувати святковий настрій.

Важливі деталі:

Не лише обраний костюм, а й аксесуари до нього мають бути якісними. Дід Мороз має бути з бородою та вусами, вдягнений в рукавиці, тримати посох та мішечок з подарунками. Придивіться, щоб борода та вуса виглядали природно.

Якщо Ви плануєте багато візитів у ролі Дідуся Мороза, потурбуйтесь, щоб костюм легко складався для транспортування. Будете в ньому на вулиці – обирайте теплий та максимально вітронепроникний варіант.

Супутниця:

Який же Дід Мороз ходить по домівках без вірної онучки – помічниці Снігуроньки? Її шати мають гармонійно виглядати з Дідусевим нарядом. Матеріали мають бути або однакові, або подібні одне до одного, звісно кольори також повинні бути в одній кольоровій гаммі.

Який би варіант ви не обрали, найголовніше – це щастя в дитячих очах, радість дитини, що зустріла справжню казку!

 


Схожі статті

Як же виглядає справжній ДІД МОРОЗ: дізнаємося те, про що раніше не думали навіть

Як же виглядає справжній ДІД МОРОЗ: дізнаємося те, про що раніше не думали навіть

Спочатку давайте поговоримо про зовнішній вигляд: Це високий, статний старий, який має дуже представницький вигляд. У нього велика біла борода , яка тягнеться до п'ят. Могутню чарівну палицю весь..

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

ГРЕЦЬКИЙ ДІД МОРОЗ – Святий Василю!

Чи знали Ви, що у Греції Дід Мороз – Святий Василь? У Греції Діда Мороза звуть Святий Василь - Айос Василіс, і не Санта Клаус (Святий Миколай). Це ім'я походить від православного грецького святого В..

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями: Головний убір: Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить..

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Новорічний КОСТЮМ ДІДА МОРОЗА: який він і як має виглядати?

Коли наближається Новий Рік, люди розпочинають активну підготовку до нього: купують подарунки, прикраси для дому, ялинки. Для тих, хто хоче стати центром уваги на ранку або корпоративі найважливішим є..

Як підібрати хороший недорогий новорічний костюм діда морозу в інтернет-магазині?

Як підібрати хороший недорогий новорічний костюм діда морозу в інтернет-магазині?

Підібрати собі за смаком, розміром і якістю костюм діда морозу не так і просто, як здавалося б... Спробуємо розібратися... Розкрийте кліком маленьку картинку праворуч. Історія На початку ХХ століття у..

Який костюм Діда Мороза можна вважати справжнім?

Який костюм Діда Мороза можна вважати справжнім?

Навіть не намагайтеся сперечатися з п'ятирічною людиною про те, чи існує Дід Мороз чи ні — він вас переспорить! Доросліші спробують заперечувати, але недовго, тому що у кожного в пам'яті ще свіжі ново..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money