063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33
  • Пояс-кушак (180х8 см) СИНІЙ Діда Мороза. Код 12075

Пояс-кушак (180х8 см) СИНІЙ Діда Мороза. Код 12075

197 грн.

- +

Загальні дані про виріб

Чудовий, великий – довгий та широкий пояс для костюма Діда Мороза задовольнить найсуворіші вимоги.

Відшитий із якісної сумішевої напівсинтетичної, міцної тканини, яка відмінно стирається і завжди має відмінний вигляд.

Об'єктивні розміри пояса та характеристики

Ширина пояса – 8 см, довжина – 180 см!

На кінцях пояс- пояс Діда Мороза обрамлений щедрими хутряними узліссями, виконані з білого, вибіленого, якісного, зносостійкого і короткостриженого хутра типу «мутон» класу «люкс».

Застосування та використання пояса-кушака

Цей пояс підійде до будь-якого костюма Діда Мороза – адже пояс не обов'язково має бути одного кольору та з однієї тканини, що й шуба Діда Мороза. Навпаки, дуже красиво, коли пояс відрізняється відтінком від кольору костюма. Тому ви можете сміливо купувати цей пояс для будь-якого вбрання Діда Мороза, якщо він відшитий у БІЛИХ, СИНІХ, БЛАКИТНИХ або БІРЮЗОВИХ тонах.

Для чого Вам може бути потрібний цей пояс-кушак?

Ми пропонуємо цей окремий аксесуар для наступних категорій Дідів Морозів:

Для тих, хто втратив пояс у ході використання свого костюма Діда Мороза Для тих, у кого існуючий пояс потріпався і має вже непривабливий вигляд Для тих, у кого пояс занадто вузький і, наче мотузка, негарно виглядає в комплекті костюма Для тих, у кого існуючий пояс короткуватий, його незручно зав'язувати або кінці після вузла також короткі і непривабливо виглядають.

Альтернативні пропозиції або що робити, якщо цей пояс вам не сподобався

А що? Звичайна справа, коли ви вирішили купити пояс пояс, але вам потрібен не СИНІЙ пояс, а, наприклад, ЧЕРВОНИЙ чи навіть БОРДОВИЙ.

Або ж вам потрібен пояс ширший або, навпаки, вже, можливо, шуканий пояс має бути справжнішим або, навпаки, - коротшим, ніж представлений.

Який вихід? Знову шукати по всьому сайту? Ні, це обов'язково. Ви можете перейти прямо звідси в розділ ШТАНИ І ПОЯСУ ДЛЯ КОСТЮМУ ДІДА МОРОЗА і підібрати пояс необхідного кольору та розмірних параметрів. Просто клацніть мишею за виділеним посиланням – і вибирайте за смаком та потребами!

Якщо ж вам потрібна шапка для Діда Мороза, то ви зможете побачити кілька пропозицій головних уборів для дедморозівського костюма в розділі ШАПКИ ДІДА МОРОЗА. А якщо ваш Дід Мороз втратив рукавиці, то теж не біда – просто перейдіть за посиланням у розділ РУКАВИЧКИ І РУКАВИЦІ ДІДА МОРОЗА і там виберіть потрібні за кольором та виглядом.

Приємних та корисних вам покупок на нашому сайті!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money