063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

ПОСОХ ДІДА МОРОЗА своїми руками із підручних матеріалів у домашніх умовах.

ПОСОХ ДІДА МОРОЗА своїми руками із підручних матеріалів у домашніх умовах.

У двері вже стукає свято, Новий Рік, який не можна уявити без головного зимового героя та чарівника – Діда Мороза.

Давайте уявимо, що ви купили або пошили костюм Діда Мороза , рукавиці, мішок, придбали або зробили бороду.

Вам не здається, що чогось не вистачає? Звичайно, палиця!

Справжньої палиці, якою можна запалити ялинку, зробити чари, ну або від хуліганів відбитися в під'їзді J.

Які є варіанти

Багато Дідів Морозів і Снігуроньок, а так само батьки, які готують ялинку в дитячому садку, часто роблять запит в інтернеті «купити палицю Діда Мороза з підсвічуванням», але така палиця дорога, і до речі, пропозицій таких дуже мало.

Між іншим такий гарний і якісний палицю з підсвічуванням можна легко зробити самому.

Віримо чи не віримо

Образ Діда Мороза за народжувався і збирався довгими століттями і найменші помилки і не повний образ призведе до того, що дитина може сумніватися в тому, чи справжній Дід Мороз перед нею стоїть?

Батьки за радянських часів свято вірили, що палиця – це палиця, яку можна обмотати мішурою та готово. Але сучасних дітей просто так не обдурити.

Тому ми з Вами зробимо палицю з підсвічуванням, яке вразить дітей. З її допомогою Ви «запалюватимете» вогні на ялинці і «чаклуватимете» по-особливому.Як же вийти із цейтноту?

Коли ми самостійно готували костюм для Діда Мороза, думка про неминуче виготовлення палиці лякало нас. Нам не хотілося вживатися в роль столяра, стругати, пиляти, фарбувати, штукатурити і таке інше. Але палиця, яка справила б ефект «ВАУ!» дуже хотілося і бажано ексклюзивний та чарівний, а не простий.

Куплена палиця Діда Мороза нам не зовсім подобався – не містився в автомобілі, блискітки постійно обсипалися і залишалися скрізь, де тільки можна. Фактурна штукатурка відвалилася вже за тиждень і став видно жахливий зелений пластик. Все разом добре зіпсувало шовкові рукавиці нашого Діда Мороза.

Евріка! Вихід знайдено!

Трохи подумавши, ми вирішили зробити палицю з матеріалів, що є під рукою. Результат нам дуже сподобався, а також був протестований у роботі з дітьми і згодом схвалений.

Що знайшли та що мали...

Щоб зробити палицю для Діда Мороза самостійно нам знадобилося:

  • 1.Довга тонка палиця (ми використовували непотрібну палицю від офісної швабри, яка нещодавно зламалася). Якщо Ви Дід Мороз автолюбитель, то поєднайте бажання з можливостями (врахуйте те, що Ваша палиця може не поміститися в машину);
  • 2. Дитяча іграшка з підсвічуванням (ми взяли таку іграшку у своєї дитини, яку купили ще давно у цирку);
  • 3.Віконний утеплювач спінений (діаметром 1 см);
  • 4. Тканинна металізована стрічка (можете знайти у фурнітурних магазинах і взагалі скрізь, де продаються атласні стрічки);
  • 5. Клейовий пістолет (можна використовувати стрижні гарячого клею та запальничку);
  • 6.Металізована декоративна тасьма (у нас залишалася від костюма Діда Мороза);
  • 7.Стрази, намистини, каміння та інші «коштовності»;
  • 8.Пуховий шнур або шматочок хутра (або в крайньому випадку -мішуру)

Приступаємо до таїнства і... розкриваємо секрети...

  1. 1 Беремо ручку від швабри (у нас була діаметром близько 2 см) і приклеюємо до неї іграшку, що світиться, на паличці. Для цього нам знадобилися скотч та гарячий клей. Наша рекомендація: використовуйте саме гарячий клей (стрижні гарячого клею для клейового пістолета) – він без запаху та без кольору. Такий клей швидко і міцно склеює картон, текстиль та дерево. Якщо у вас немає клейового пістолета, то використовуйте стрижні в такий спосіб: нагрівайте стрижень запальничкою до того моменту, як він розтане. Не чекайте, поки клей почне обвуглюватися.

2. Обмотайте виготовлену конструкцію утеплювачем для вікон (діаметром близько 1 см), згладжуйте при цьому нерівності і всі переходи товщини по спіралі.

Періодично закріплюйте виріб гарячим клеєм.

3. По спіралі обмотайте утеплений палицю металізованою стрічкою, при цьому натягуйте її і закріплюйте гарячим клеєм так, щоб не було провисання. Стрічка має прилягати щільно до палиці, «внахлест».

4. Тепер зробимо декор у місці з'єднання іграшки на паличці та закінчення палиці пуховим шнуром. Не забуваємо залишити доступ до вмикача/вимикача іграшки, інакше ми не зможемо ввімкнути підсвічування. Обов'язково поставте в іграшку якісні батарейки, щоби не довелося міняти їх під час свята. Підсвічування вмикайте під час «здійснення чаклунства», щоб це виглядало ефектно. Кнопка «увімкн./вимкн.» опукла, тому її легко намацати під стрічкою. Це дозволить Вам включати та вимикати палицю непомітно та несподівано для всіх.

5. Наша палиця готова, тепер потрібно її прикрасити «різьбленим сріблом» - срібної тасьми і страз. Торці великих стразів можна закрити шнуром або прикрасити намистинами.

І від майстрів із досвідом дізнаєтесь, що...

Слід звернути увагу на колірну гамму костюма для Діда Мороза, щоб палиця та костюм виглядали гармонійно та доповнювали один одного.

Якщо рукавиці Діда Мороза атласні, варто зробити палицю максимально гладкою, щоб не було гострих «зачепів», які могли б пошкодити атлас (наприклад, стрази на металевому кріпленні не використовувати).

При цьому палиця Діда Мороза не повинна бути повністю гладкою, а бути злегка шорсткою, щоб не вислизав з атласних рукавиць.

Металізована срібна стрічка має таку відповідну структуру. Не варто використовувати атласні стрічки, адже вони мають властивість швидко втрачати свій представницький зовнішній вигляд, особливо за найсприятливіших зимових погодних умов.

Що ж сталося у результаті?

Робота над Вашою палицею для Діда Мороза займе не більше 2 годин. Як результат, Ви отримаєте красивий, ефектний, практичний аксесуар, який зробили своїми руками. Щоб порівняти, вартість палиці для Діда Мороза (купити у Києві) з підсвічуванням від 3000 гривень.

Наша палиця готова! Вау! Посох Діда Мороза, зроблений у домашніх умовах, прослужив нам у новорічний сезон без жодних недоліків та нарікань вірою та правдою. Наступного року будемо також із задоволенням використовувати саме його.

Ексклюзив – є ексклюзив

Маленьким бонусом і приємністю є те, що палиця відмінно світиться в темряві, при цьому змінює кольори з червоного на зелений, синій, білий.

Якщо ж Ви не віддаєте перевагу посоху з підсвічуванням, то вершину можна задекорувати звичайною ялинковою іграшкою . Для цього можна використовувати зірку, сніжинку або щось інше (все, що завгодно Вам).

Успіхів у творчості і пам'ятайте, що ми самі творимо чаклунство!

Схожі статті

УПАКОВКА ПОСОХІВ Діда Мороза у ТК «Біллі Бонс» при доставці (інформація для покупців)

УПАКОВКА ПОСОХІВ Діда Мороза у ТК «Біллі Бонс» при доставці (інформація для покупців)

У цій статті ми розповімо Вам про типи упаковки палиць, які ми використовуємо при його доставці в потрібні регіони. Ви зможете переконатися, що палиця прийде цілим і неушкодженим. Фото, опис індивідуа..

РОБИМО РУННИЙ ПОСОХ своїми руками

РОБИМО РУННИЙ ПОСОХ своїми руками

Історія давніх часів та магічні сили чарівників у всі часи цікавили людей. У наші дні є безліч магів, які володіють цими давніми здібностями та знаннями у сфері старовинних обрядів, технологій та трад..

Чарівна паличка МІНІ-ПОСОХ: як зробити самостійно своїми руками за 12 кроків

Чарівна паличка МІНІ-ПОСОХ: як зробити самостійно своїми руками за 12 кроків

Якщо у Вас є діти і Ви хочете здивувати їх на Новий Рік, то раджу прочитати це і Ви здивуєте не лише своїх, а й сусідських дітей Ми Вас запевняємо, результат ваших зусиль приємно здивує всіх. Дивіться..

ЯК ЗРОБИТИ ПОСОХ Святого Миколая чи Діда Мороза своїми руками зі швабри?

ЯК ЗРОБИТИ ПОСОХ Святого Миколая чи Діда Мороза своїми руками зі швабри?

Чудовий вихід із ситуації. Нещодавно почала займатися виготовленням костюмів Святого Миколая та Діда Мороза. Крім костюма цим панам, звичайно ж, треба було зробити палицю , але не спадало на думку нія..

КОСТЮМ, БОРОДА І ПОСОХ ДІДА МОРОЗА: як зробити своїми руками

КОСТЮМ, БОРОДА І ПОСОХ ДІДА МОРОЗА: як зробити своїми руками

Костюм для Діда Мороза... Чи можна створити костюм для Діда Мороза в домашніх умовах? Звісно!З чого складається комплект вбрання Щоб зібрати костюм для Діда Мороза , нам знадобляться: 1.Шуба 2.Шапк..

Шиємо повний комплект костюма Діда Мороза самостійно. Детальний майстер-клас + 36 фото

Шиємо повний комплект костюма Діда Мороза самостійно. Детальний майстер-клас + 36 фото

Дорослі та діти з нетерпінням чекають на головне свято – настання нового року. Щоб ґрунтовно підготуватися та створити незабутню атмосферу, необхідно продумати всі деталі. Створити чарівний настрій до..

Як зробити палицю Діда Мороза своїми руками: рецепти з фото

Як зробити палицю Діда Мороза своїми руками: рецепти з фото

Якщо ви вирішили в новорічну ніч перетворитися на Діда Мороза, вам необхідно заздалегідь продумати всі деталі вашого вбрання. Купуючи готовий костюм або зважившись пошити його своїми руками, ви неодмі..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money