063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Посох Св. Миколи/Діда Мороза цільний (нерозбірний) дерев'яний

  • Код Товара: 14010
  • Наявність: В наявності

804 грн.

- +

Посох Св. Миколи/Діда Мороза цільний (нерозбірний) дерев'яний. Код товару 14010


Увага:

у вартість цього виробу не включена вартість спеціальної довгомірної картонної упаковки та пом'якшувачів, які гарантують збереження палиці при транспортуванні перевізниками-посередниками. При надсиланні даного товару додатково до вартості товару необхідно буде сплатити 75 грн. за комплект пакувального зовнішнього захисту та інших пакувальних матеріалів, що забезпечують безпечне транспортування виробу.


Костюм Деда Мороза, посох, мешок, купить Украина

Костюм Деда Мороза, посох, мешок, купить Украина

Палиці цієї серії найуніверсальніші за призначенням. Вони можуть бути затребувані як досвідченими професійними акторами-Дідами Морозами, так і любителями-початківцями. Палиці серії ПДЦ легко підібрати як під дорогі, багато прикрашені, індивідуально-замовні костюми, так і під прості тиражні костюми масового пошиття.

Також ця серія палиць має найширший діапазон цін - від малобюджетних, скромненьких, з простенькими верхівками або зовсім без верхівок - до досить дорогих, багато і щедро прикрашених висококласними декоративними матеріалами та яскравими шикарними верхівками. Єдине, що поєднує все різноманіття палиць в одну серію - це матеріал виготовлення (вони всі дерев'яні) і конструкція: всі моделі пасох цієї серії - цілісні. нерозбірні.

Палиці цієї серії високо оцінять користувачі, які воліють потужні, міцні, досить важкі (порівняно з пластиковими палицями), надійні і безвідмовні палиці, а також користувачі, у яких немає потреби в палицях, що складаються, і для запитів цих користувачів цілком підійде цілісний посох, що не розкладається. За рахунок цілісності основи палиці – вироби цієї серії практично вічні, цілісні палиці вимагають обережності у зверненні лише щодо верхівок, встежити за якими при майже двометровій довжині палиці не завжди просто. Також акуратності в обігу потребує декоративне покриття основи палиці, втім, останнє справедливе для палиць усіх серій, конструкцій і декоративних рішень.

Дерев'яні палиці цієї серії складаються з цілісної дерев'яної основи діаметром від 30 до 42 мм залежно від конкретної моделі.

Дерев'яна основа палиць серії ПДЦ виконана з твердих листяних порід деревини, попередньо висушеної в стандартних умовах і досушених у зв'язках при температурі 25 градусів протягом 6-8 місяців при штучній вентиляції припливно-витяжної приміщення сушіння з контролем температурного режиму сушіння.

Основа палиці після стандартного шліфування поверхні покривається плівкоутворювальною ґрунтовкою, потім палиця тонується акриловою пігментною фарбою необхідного кольору і відтінку. Окремі моделі покриваються фінішним лаком. Нерідко фінішний шар покриття - металізовані фарби виробництва Японії (що містять лак) або США (не містять лак). Кольори – найрізноманітніші – червоні, бордо, відтінки синього, а також сріблясті чи золотаві металіки.

Подальший декор палиці в моделях серії ПДЦ, в основному, виконується спеціальними декоративними плівками (виробництво Німеччини, Бельгії, Франція, США), декоративними тканими та нетканими стрічками, стрічковими паєтками різних кольорів та відтінків. Колірне рішення палиць серії ПДЦ, таким чином, створює найбільший з усіх серій вибір кольорів, відтінків, кольоропоєднань.

Якщо ця модель дерев'яної палиці нерозбірної Вам не підійшла. то можете подивитися більш елітні дерев'яні розбірні ціпки або більш доступні за ціною розбірні пластикові палиці .

Переглянути фото всіх палиць, які є сьогодні на нашому сайті і, як кажуть, "заточити око" або уточнитися в особистих смаках і уподобаннях краще і зручніше за все у фотогалереї.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money