063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Маски для карнавалу своїми руками

Маски для карнавалу своїми руками

Карнавальна маска - це предмет тяжіння всіх поглядів на святі, оскільки вона таїть у собі загадку та інтерес.

Можна, звичайно, купити вже готову, але куди цікавіше і незвичайніше виглядатиме зроблена власноруч. До того ж, це досить просто і недовго.

Як прикраса можна використовувати все що завгодно: пір'я, блискітки, бісер, каміння, намистини і т.д. А за основу взяти готовий шаблон.

Маски підходять всім від малого до великого і з їх допомогою можна перетворитися на будь-кого, виглядаючи при цьому дуже ефектно.

Отже, хочеться скоріше дізнатися, як можна зробити маску своїми руками, використовуючи при цьому картон або щільний папір.

Декілька порад з виготовлення

Перед тим як розпочати роботу, необхідно визначиться з одягом . І вже під готовий образ підбирати маску.

Якщо з нарядом визначилися, щоб полегшити роботу, можна взяти за основу кольоровий картон.

Якщо ви вибрали білий картон, то розфарбовувати її краще гуашшю. Чому? Тому що вона швидко сохне і надає більш насиченого кольору.

Якщо ви хочете зробити шаблон самостійно, а не брати готовий, насамперед потрібно визначити розмір маски. По ширині вона повинна бути трохи більше обличчя і відразу продумуйте, як кріпити її.

Як визначитеся з розмірами, спробуйте спочатку на газеті чи журналі, а потім уже переходьте до «чистової» роботи.

Якщо ви хочете використовувати вже готовий варіант, виберіть шаблон, роздрукуйте на звичайному аркуші, а потім переносіть на матеріал, який ви вибрали для виготовлення маски. Або можна вибрати кольоровий шаблон, роздрукувати, зробити зав'язки і маска готова ).

Новорічні маски

Для представниць прекрасної статі достатньо зробити маску, що заплющує очі і все, ви - таємнича незнайомка. А всього нам знадобляться:

Картон або щільний папір;

Гумочка або стрічка для кріплення;

Ножиці;

Нитка з голкою;

Циганська голка;

Матеріал для декору.

Карнавальна маска своїми руками

Насамперед перенесемо шаблон на картон чи папір і виріжемо по контуру.

Приміряйте маску себе, щоб вирізи для очей були нормального розміру.

До паперу можна приклеїти гарну тканину типу атласу чи гіпюру.

Для декору також можна використовувати мережива, якщо ви, звичайно, не взяли його за основу.

Після того, як основа висохла, можна прикрашати нашу маску різними блискучими аксесуарами. Адже Новий рік , свято, повне чарівництва та веселощів.

Як тільки ваша маска готова, з боків потрібно зробити дірочки і просмикнути туди стрічки для зав'язування або гумки.

Для такого виду маски костюм не обов'язковий, достатньо буде гарної сукні .

Як зробити об'ємну маску

Щоб маска здавалася об'ємною, досить просто зігнути картон навпіл. Нам знадобляться:

Цупкий папір;

Канцелярський ножик чи ножиці;

Стрічки або гумки;

Фломастери, олівці, фарби;

Шило чи циганська голка.

На складеному навпіл папері намалюємо очі і позначимо форму маски. Вирізаємо і робимо симетричні дірки по краях, щоб просмикнути гумки або стрічки для зав'язування. Наприкінці можна домалювати носик, вусики і т.д.

3D маски _

Для такої маски нам знадобиться спеціальний 3D папір. Достатньо просто правильно скласти. Але в принципі таку маску можна зробити, склеївши кілька елементів.

Але все ж таки в основному популярніші прості маски тварин, особливо на дитячих ранках. А ми розкриємо секрети, як зробити такі маски цікавішими.

«Тварини» для дітей

Такі маски робляться досить швидко і просто, лише роздрукувавши готовий шаблон. Можна залишити так, а можна додатково задекорувати різними елементами.

Як приклад, у рік півня можна зробити маску курчати , додавши до неї об'ємний дзьоб з кольорового картону. І додатково прикрасити пір'ячками.

Маску собаки або готового вовка можна скласти навпіл, надавши їй таким чином об'ємний вигляд. Прикрасити її приклеївши до неї вуса з дроту, надягти вставні зуби-клики, намалювати чорний носик, а також додатково можна зробити з тканини або картону вушка.

Такий образ підійде більше для хлопчиків .

А ось маленькі принцеси можуть приміряти на себе роль красуні лисички. Всі знають, що вона рижуля, тому якщо друкувати шаблон на кольоровому принтері, потрібно запастись помаранчевою фарбою.

Щоб зробити образ більш цікавим, можна використовувати штучне хутро.

Наступним героєм нашого параду масок буде Михайло Потапович . Готову маску також можна прикрасити вусами з дроту і коричневим хутром, наприклад зі старої шуби.

Одним із найпопулярніших дитячих новорічних образів є образ зайчика. Маску можна доповнити вушками, вусиками та різним штучним хутром. З кольором тут можна визначитися самі. Адже зайчики бувають білі, сірі, а братики-кролики навіть чорними чи рудими.

Не менш популярні на новорічних ранках та мишки. Таку маску досить просто зробити без шаблону з кольорового картону.

А де мишка, там і її «подружка» кішечка. Тут також є великий вибір колірної гами. А доповнити образ можна вушками та хвостиком.

До маски їжачка можна приробити голки у вигляді невеликих конусів із сірого кольорового паперу.

Якщо у вашого малюка багато зеленого одягу, можна вигадати цікавий образ жабеня.

Ми розглянули звичніші дитячі образи. Але можливо ваша дитина або ви захочете виділитися на тлі хлопчиків-зайчиків. І захочете зробити костюм одного з черепашок-ніндзя.

Для такого героя можна зробити маску і самому, без роздруківки готового шаблону. Для цього лише потрібно знайти шматочок тканини відповідного кольору (червону, синю, помаранчеву або фіолетову), зробити в ній прорізи для очей і приклеїти до неї вирізану із зеленого картону «голову».

Але якщо ви не шукаєте легких шляхів і вважаєте, що маска з готового шаблону – це дуже просто, ми підкажемо вам кілька інших цікавих ідей.

Орігамі

Можна зробити маску з допомогою мистецтва орігамі. Таке вбрання точно не залишиться поза увагою. Але це досить копітка робота і підійде більше для усидливих людей, т.к. складається така маска з великої кількості дрібних деталей чи згинів.

Одноразові тарілки

Дивно, але можна зробити маску навіть із звичайних одноразових тарілок. Бажано паперових, щоб легше було прикрашати. Підключаєте трохи фантазії і у вас вже готова жирафа або свинка. Потрібно додати лише кілька деталей і образ готовий.

Пап'є маше

Для того щоб маска якомога довше зберегла міцний зовнішній вигляд, можна скористатися саме цим методом виготовлення масок. Він має на увазі склеювання декількох шарів паперу один на одного. Таку маску можна використовувати неодноразово.

У статті ми познайомилися з багатьма видами карнавальних масок своїми руками. Деякі досить прості у виготовленні і не вимагатимуть багато часу.

Об'ємні маски, звичайно, виглядатимуть ефектніше. І робити їх не так складно, як може здатися на перший погляд.

Підключайте до процесу своїх діток і ви зможете провести разом час дуже весело, цікаво та результативно. Бажаємо удачі та творчих успіхів.

Схожі статті

МАСКИ КАРНАВАЛЬНІ для дорослих та дітей: як зробити своїми руками - майстер-клас

МАСКИ КАРНАВАЛЬНІ для дорослих та дітей: як зробити своїми руками - майстер-клас

Ранник – це костюмоване шоу, яке має на увазі наявність не тільки маскарадного вбрання, а й личини. Незабаром ранки почнуть проводити в школах та дитячих садках. А це означає, що настав час подбати пр..

МАСКИ КАРНАВАЛЬНІ дитячі новорічні з паперу робимо своїми руками у компанії дітей. 27 бюджетних масок

МАСКИ КАРНАВАЛЬНІ дитячі новорічні з паперу робимо своїми руками у компанії дітей. 27 бюджетних масок

Як все ж таки вам самостійно зробити карнавальні маски тварин на Новий Рік? Спробуємо! Багато хто звикли користуватися невидимими масками в житті. Щоденність не може без личин, що говорити про свята? ..

МАСКИ ПІВНЯ або КУРКИ СВОЇМИ РУКАМИ: майстер-клас зі створення дитячих, новорічних, карнавальних масок

МАСКИ ПІВНЯ або КУРКИ СВОЇМИ РУКАМИ: майстер-клас зі створення дитячих, новорічних, карнавальних масок

Багатьом людям, незалежно від віку, прийнятне безглуздя — переодягаючись у якусь тварину чи птицю, але для цього потрібне коригування обличчя. Створити своїми руками дитячу, новорічну, карнавальну, м..

30 карнавальних масок своїми руками на Новий рік із найпростіших матеріалів

30 карнавальних масок своїми руками на Новий рік із найпростіших матеріалів

Щоб цікавенько та весело зустріти Новий рік, важливо не тільки смачно та красиво прикрасити святковий стіл та будинок, але подумати та приготувати костюм чи образ. Зробити все яскравим  та так що..

Дитячі карнавальні маски: як створити своїми руками новорічні образи

Дитячі карнавальні маски: як створити своїми руками новорічні образи

Давайте організуємо свято для наших дітей з казковими карнавальними масками, такими як метелики, козочки, ведмедики, лев, сови та собаки. Навіть найпростіша маска, зроблена власноруч з неочікуваного м..

Маска дракона на новорічні свята: як зробити власноруч з доступних матеріалів

Маска дракона на новорічні свята: як зробити власноруч з доступних матеріалів

Коли треба готуватися до новорічних свят чи карнавалів, багато хто звик до того, що найкращий спосіб перевтілення – зробити маску. Але не усіх героїв мультфільмів так легко виготовити зі звичайного па..

Робимо власноруч маски для себе та для дітей на Новий Рік

Робимо власноруч маски для себе та для дітей на Новий Рік

КорівкаДля того, щоб зробити маску корівки, вам знадобляться наступні матеріали: білий та чорний фетр, гумка або стрічка для кріплення, ножиці та клей.Намалюйте форму маски на білому фетрі та виріжте ..

Як зробити маску Баби-Яги або Відьми своїми руками?

Як зробити маску Баби-Яги або Відьми своїми руками?

Обратите внимание, почти ни один спектакль, особенно для детей, не обходится без злых персонажей. Если не Кащей, то хоть Баба Яга. Всенародные герои. Я, кстати, еще в детстве удивлялась – на какой пра..

Як зробити своїми руками маску негритятка та інші маски африканських мешканців

Як зробити своїми руками маску негритятка та інші маски африканських мешканців

Іноді потрібно виконати сцену, яка відбувається в Африці. Ми хочемо відчути себе там, де річки широкі, а небо високе - справжній рай на землі. І мешканці такі веселі та простодушні... Проте ми не буде..

Робимо маски казкових героїв власноруч

Робимо маски казкових героїв власноруч

Привіт! Чудово, що ти вирішив зайнятися творчістю і зробити маски казкових героїв своїми руками! Це весела та захоплююча ідея, яка може стати чудовим розвагою для тебе та твоїх друзів. Крок 1: Ви..

Карнавальні маски тваринок та героїв мультфільмів робимо своїми руками

Карнавальні маски тваринок та героїв мультфільмів робимо своїми руками

Наближаються святкові дні, і це означає, що в дитячих садках та початкових школах готуються ранки з карнавальними костюмами. Що ж може бути чудовим доповненням до костюму? Звичайно, карнавальна маска...

Маски на Хеловін своїми руками

Маски на Хеловін своїми руками

Масочки паперовіСтворення масок на Хелловін з бумаги може бути захоплюючою творчою діяльністю! Ось кілька простих кроків, які допоможуть вам зробити цікаві маски для святкування Хелловіну:Маска "Чорна..

Маски на Хеловін: як зробити власноруч

Маски на Хеловін: як зробити власноруч

Хеловін, який приносить радість і веселощі, є популярним святом як для дітей, так і для дорослих. Однією з ключових рис Геловіна є можливість вбратися в жахливі костюми. Однак важливо пам'ятати, що ін..

Новорічні карнавальні маски варфейс, тваринок, героїв мультиків та інші своїми руками

Новорічні карнавальні маски варфейс, тваринок, героїв мультиків та інші своїми руками

У новорічну ніч навіть циніки дозволяють собі забути про будні й поринути в чарівний світ свята. Апогеєм цих казкових подій стає карнавал, де кожен може на одну ніч перетворитися з простого смертного ..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money