063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Костюм Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1"

1491 грн.

- +

Костюм Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1"

У комплект костюма входить:

  • Костюм-шубаДіда Мороза на шовковій підкладці

  • Шапка- шестиклінка на підкладці

  • Рукавиці з підшитим шовком зсередини

  • Пояс із витонченою великою пряжкою

  • Великий мішок для подарунків (58 х 47 см)

У комплект костюма Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1" НЕ ВХОДИТЬ

(можна придбати на нашому сайті додатково):

1. Борода Діда Мороза (можна вибрати будь-яку за розміром, довжиною, пишнотою, якістю волосся і ціною БОРОДУ Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб тут ).

2. Перука Діда Мороза (можна вибрати будь-яку за розміром, довжиною, пишнотою, якістю волосся та ціною ПЕРУКУ Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб ― тут ).

3.Посох Діда Мороза (можна вибрати будь-який за розміром, довжиною, типом верхівки, кольором та матеріалом виготовлення, конструкції (збірний або цільний) та ціною палицю Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб ― на нашому сайті ).

4. Чоботи або валянки Діда Мороза (можна купити додатково на нашому сайті) різні за технологією виготовлення, матеріалом, висотою халяви, ціною - чоботи або валянки Діда Мороза. Подивитися та підібрати взуття для костюма Діда Мороза можна тут

5. Штани Діда Мороза (можна купити додатково на нашому сайті). Є всі розміри штанів, на будь-який зріст. Кольори – червоний, синій, бордовий. Вибрати можна за посиланням

6. Мікрофон портативний з підсилювачем та динаміком та модератором-змінником голосу. Перегляньте кілька моделей для вибору тут

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Блиск нестандартної тканинної фактури цього костюма, таємнича рельєфність фігурно простіраної поверхні тканини і приголомшливий колір, в якому поєдналися м'які відтінки срібла і сліпучий колір хрому – перше, що впадає у вічі при знайомстві з костюмом Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1". Урочистість кольору та блиску!

Розроблено костюм нашими дизайнерами по одязі та модельєрами на основі побажань наших постійних покупців, які були попередньо опитані з метою з'ясування, який костюм вони хотіли б бачити (напевно, надто вже всіх дістало одноманітність та асортиментна нудьга на сайтах…)

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Модель універсальна за призначенням – вона розрахована як на профі-морозів, так і на «любителів», новачків-морозів.

Справедливо буде помітити, що костюм не простенький і може сміливо і рішуче претендувати на оригінальність і, що точно не забереш у цієї моделі, - елегантність.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Явну (і навіть нахабну!) ефектність зовнішнього вигляду костюма «СРІБНИЙ ХРОМ-1» визначає фактурна незвичайність тканини і мерехтливий, мінливий колір, який переходить із сріблястого в хромовий блиск, з хрому в білий, сталевий, перловий…

До речі, всі ці кольори та відтінки своєю грою та переливами відповідають найсуворішим кольоровим канонам класичного, традиційного слов'янського костюма Діда Мороза. де превалювали всі відтінки білого та сріблястого.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Костюм Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1" виготовлений з високоякісного креп-атласу, фігурно простібаного з тонким сентапоном, який дозволяє утримувати форму виробу, виключає появу небажаних прим'ятостей, страхує від зрадливого витягування основної тканини, дозволяє геть-чисто уникнути будь-якої амортизаційної деформації життя «у свіжості» довгі роки.

Костюм – шуба застібається на потайні гачки: металеві, спеціальні, шубні, надійні, довговічні. Таким чином, шуба не заорюється полицями один на одного, як халат, а, як модельний костюм, застібається полицями встик.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Крім того. шуба комплекту декорована сріблясто-хромовими шнурами, які імітують застібки (їх лише три), виконані у стилі княжих костюмів. Доповнюють та чудово освіжають застібки – шість великих рельєфних блискучих гудзиків.

Широкий шалевий комір костюма виконаний з недовговорсового, а короткостриженого штучного хутра класу "мутон", проте це хутро рідко-високої якості. Це вид хутра має особливу властивість – воно блищить кожною своєю «шерстинкою-хутряниною», відбиваючи світло і доповнюючи сріблясто-хромові блискучі переливи простібаної основної тканини костюма.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Тому весь костюм, ніби підсвічується зсередини, сяє і переливається. Дуже вдале рішення, яке гідно оцінили наші покупці.

Обидві полиці,рукави і низ шуби також облямовані широкими смугами того ж білого блискучого у світлі хутра. При цьому внизу хутряний декор полиць костюма переходить у хутряну облямівку низу костюма з елегантним закругленням (див. на фото)

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Підкладкова тканина - виключно біла, в тон до бездоганно білого хутра і в колірне доповнення до срібла-хрому основної тканини.

По талії костюм підв'язується плоским акуратним поясом, який прикрашений солідною блискучою пряжкою, яка не тільки декорує пояс і весь виріб, але й функціонально служить для точного регулювання поясу за розміром талії актора-Мороза.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Шапка та рукавиці також облямовані хутром.

Мішок для подарунків великий, місткий. Об'єктивні розміри мішка: висота – 58 х 47 см. Товстий, надійний шнур забезпечує легкість маніпуляцій з відкриття-закриття мішка Діда Мороза. У закритому вигляді товстий шнур, що добре переглядається, «відпрацьовує» і як додатковий елемент декору не тільки мішка для подарунків, але і всього комплекту костюма "СРІБНИЙ ХРОМ-1"

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Зараз в наявності розміри: 46,48,50,52.54.56,58 . (з урахуванням довгого розмірного ряду кількість костюмів на кожен розмір обмежена, тому радимо у випадку, якщо модель припала вам до душі, не відкладати покупку в «довгу скриньку»)

Костюм Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-1" відшитий на різні антропометричні ростовки актора ( на зріст чоловіка 170, 175, 180, 185, 190 і 195 см)

Якщо Ви хочете придбати такий же костюм одразу в розширеній комплектації (з додаванням у комплект гарної бороди та довгої перуки), рекомендуємо Вам подивитися комплект костюма Діда Мороза "СРІБНИЙ ХРОМ-2" або "СРІБНИЙ ХРОМ-3" (обидва комплекти мають зі свого складу хороші бороди та перуки, але перуки та бороди в цих комплектах різні – виберіть за смаком та потребами).

Підказка: який би варіант комплекту костюма Ви не обрали, треба знати. що купівля комплекту з бородою та перукою (моделі "СРІБНИЙ ХРОМ-2" та "СРІБНИЙ ХРОМ-3") завжди буде вигідніше по грошах. чим купувати костюм "СРІБНИЙ ХРОМ-1" і докуповувати до нього бороду та перуку окремо: це правда – можете не перевіряти!))

Подивитися опис та фото комплекту костюма "СРІБНИЙ ХРОМ-3" можна за цим посиланням.

Подивитися опис та фото комплекту костюма "СРІБНИЙ ХРОМ-2" можна за цим посиланням.

Переглянути і вибрати інший костюм Діда Мороза зручно тут .

Ознайомитись з усіма товарами для Діда Мороза – швидкий перехід тут.

Перейти звідси на популярний розділ «Супутні товари» швидко та зручно за цією посиланням

Повернутись до каталогу всіх товарів сайту – натисніть тут.

Вдалого вибору Вам та приємних покупок у нас!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money