063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33
  • Камуфлюючі та гігієнічні чохли для мікрофона-гарнітури

Камуфлюючі та гігієнічні чохли для мікрофона-гарнітури

51 грн.

- +

Камуфлюючі та гігієнічні чохли для мікрофона-гарнітури

Не поспішайте купувати чохли для мікрофона-гарнітури, перш ніж Ви остаточно розберетеся, чи потрібні вони вам і наскільки потрібні...

Отже, чохли для мікрофона-гарнітури потрібні виключно для двох цілей.

Перше їх завдання (основне) – зробити непомітним або малопомітним проводок мікрофоном та з шумоізоляційною поролоновою насадкою на фоні одягу. Тобто, якщо у вас тло, ті. ваш одяг – світлий, то чорний мікрофон контрастно виглядатиме на тлі світлого одягу. У цьому випадку білий чохол «сховає» мінімікрофон і зробить його непомітним...

Друга мета та призначення чохла – гігієнічна. Тобто, щоб не «збивати» пори поролонової шумоізоляційної насадки помадою з губ, гримом, брудними руками, слиною тощо. Одягаючи на мікрофон білий чохол – ви захищаєте мікрофон від забруднення і одночасно оберігаєте себе від паразитів, мікробів, хвороботворних бактерій та іншої нечисті, яка так «любить» селитися і розмножуватися там, де бруд, жир, волога від слини тощо. Тому, якщо раптом мікрофоном-гарнітурою користується більше, ніж одна людина (у нас, наприклад, нерідко мікрофони гарнітури купують багато фірм-агенцій з надання послуг по виїздам Дідів Морозів на виклик клієнтів і передають мікрофони-гарнітури «з рук в руки» різним , що працюють у них за наймом, акторам-Дід-Морозам…), то використання чохлів, як гігієнічних запобіжників у таких ситуаціях просто необхідне та показане медициною!

Таким чином, чохли камуфлюють мікрофон-гарнітуру, щоб мікрон не виділявся на тлі одягу, коли це небажано та забезпечує гігієнічно-запобіжну функцію, оберігаючи наше здоров'я! Тобто – як заведено зараз говорити – два в одному!

Насамкінець, важлива примітка:

якщо ви вирішите все ж таки купувати чохли для мікрофона-гарнітури, то купуйте їх не менше 2-х штук, щоб можна було безпроблемно прати їх і міняти.

Примітка: якщо немає часу блукати сайтом, прямо звідси ви можете швидко перейти до таких груп товарів:

· Всі товари для Дідів Морозів Ви знайдете тут.

· Всі товари для Снігуроньки подивіться на нашому сайті тут.

· Якщо потрібні конкретні товари для Снігуроньок, то ви можете швидко перейти, клацнувши по потрібному виділеному посиланню в наступному переліку товару: костюми, рукавичкичобіткиперукивзуття для маленьких «Снігуряток» і «Морозиків».

· Якщо потрібні конкретні товари для Дідів Морозів, то ви можете швидко перейти, клацнувши за потрібним виділеним посиланням у наступному переліку товару: костюмирукавиці, чоботи, перукибородыпосохимішки для костюма Діда Мороза

· Повернутися в меню розділу «Супутні товари» краще та швидше тут

· Звукотехнічні засоби для Дідів Морозів та Снігуроньок – новинка на нашому сайті – вже бачили? Якщо ні - пройдіть швидко до них тут.

· Швидко повернутися до головного меню - тут.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money