063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

Чому Вам треба остерігатися Санта-Клаусів

Чому Вам треба остерігатися Санта-Клаусів

Спотворене уявлення про українські традиції

Головна небезпека Санта-Клаусів у тому, що вони спотворюють наше уявлення про українські традиції святкування Нового року. Якщо у старшого покоління склалося належне уявлення про те, як виглядає класичний Дід Мороз (і те, бачачи щороку в українській рекламі зображення Санта-Клауса, ця вистава змащується), то діти насилу відрізнять Діда Мороза від його американської версії. Можливо, це не найважливіша проблема, яка постає перед нашими дітьми та навіть онуками, але те, що у свідомості дітей відсутні поняття української культури, українських персонажів – це неприпустимо.

Наслідки наслідування американських традицій

До того ж, це може призвести до того, що майбутнє покоління почне точно копіювати американську модель поведінки та їх національні традиції. Зараз вам здається все це дещо перебільшеним та не зовсім реальним. Але порівняйте цінності, які були у вас у дитинстві, із цінностями, які притаманні вашим дітям. Якщо вони зараз сліпо наслідують американські традиції, то велика ймовірність, що незабаром вони не зможуть відрізнити наші традиції від західних. Чи варто дивуватися, що намалювавши Санта-Клауса, діти дають своєму малюнку назву Дід Мороз?

Рішення проблеми

Не дивно, що бачачи українську рекламу із Санта-Клаусом, новорічні іграшки, серед яких їх більше, ніж Дідів Морозів, важко протистояти такому нав'язуванню західних традицій. Щоб зберегти образ справжнього Діда Мороза для дітей, розкажіть їм самі, чим він відрізняється від Санти. Дивіться фільми та мультики, в яких діти побачать, як виглядає справжній Дід Мороз та купуйте іграшки НЕ у вигляді-образі Санта-Клауса. Можливо, це допоможе залишити у дитячій свідомості те, яким саме має бути справжній український Новий рік.

Схожі статті

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Як розрізняти Санта Клауса і Діда Мороза? Дізнайтеся зараз!

Діда Мороза від Санта Клауса можна відрізнити, якщо порівнювати їх за певними критеріями: Головний убір: Дід Мороз носить шапку, яка облямована хутром. Санта-Клаус одягає ковпак, на кінці якого висить..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money