063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33
  • Брашинг-гребінець «ФАУСТ» дерев'яна

Брашинг-гребінець «ФАУСТ» дерев'яна

  • Код Товара: 06010
  • Наявність: В наявності

170 грн.

- +

Брашинг-щітка дерев'яна «ФАУСТ» для борід та перук

Що "роблять" брашинги?

· розплутують м'яко і «без втрат» (або з мінімальними втратами) пасма штучних і натуральних перук і борід, що сплуталися

· сприяють випрямленню пасмів-локонів, що скрутилися, синтетичних або натуральних ниток перуків і борід

· Допомагають, прискорюють і комфортизують укладання пасм. допомагають їх зробити повітряними, об'ємними або навпаки гладкими (все залежить від завдань)

· полегшують створення локонів перед закріпленням їх лаком

· Спрощують створення хвиль або, навпаки, сприяють легшому та безпроблемному випрямленню волосся, локонів, пасм.

На ринку існує сотні тисяч різних моделей брашингів: можна заблукати і розгубитися. В основному, всі моделі «заточені» під натуральне живе волосся. До речі, всі моделі дорогі!

Ми пропонуємо універсальний і бюджетний за ціною спеціальний професійний брашинг з найкращими характеристиками, «заточеними» саме для перук та борід.

Переваги:

1. Дерев'яна, екологічно чиста, гігієнічно, а головне для нашої справи (для штучних синтетичних чи натуральних пасм) антистатично розряджена основа.

2. Спеціально для перук та борід підібрана жорсткість полімерних синтетичних пучків щетинок брашингу.

3. Надзвичайно доступна ціна (великий попит на цю продукцію дає можливість заробляти нам на обсязі продажів, а не на завищенні роздрібної ціни)

4. Універсальність застосування для всіх типів штучних борід та перук із синтетичних або натуральних волокон

Рекомендації:

a. Використовуйте брашинг-гребінець для штучного волосся при розчісуванні перуків та борід тільки після того, як вироби та всі його пасма Ви розчешете спеціальною бомбаж-гребінцем-щіткою для перук та борід. Пам'ятайте – гребінець-брашинг – інструмент завершальної стадії розчісування та інструмент укладання, завивки, тобто для «чистових», а не початкових операцій з догляду за перуками та бородами! (Для первинного розчісування застосовуйте бомбаж-гребінець-щітку)

b. Використовуйте для догляду за синтетичним або натуральними перуками та бородами спеціальний спрей – він багаторазово полегшить розчісування, розплутування, крім цього він додасть перукам та бородам блиск, свіжість, блиск.

На нашому сайті Ви також можете придбати спеціальну професійну бомбаж-гребінець-щітку для первинного догляду (розчісування-розплутування) синтетичних перуків та борід (швидкий перехід до товару тут), а також спеціальний професійний спрей для догляду за перуками та бородами зі штучних пасм, що полегшує розплутування пасмів, що заплуталися, розчісування, укладання. формування виробу, що надає перукам та бородам природного блиску. свіжість та лиск (швидкий перехід до товару тут)

Також у вас є можливість розумно заощадити, купивши інструменти для догляду за перуками та бородами в комплектах-наборах, представлених на сайті. (є 2 варіанти наборів – з двох та з 3-х предметів):

1-й варіант. Ви можете придбати бомбаж-гребінець-щітку та гребінець-брашинг у комплекті – дешевше, ніж окремо. 2-й варіант. Він ще вигідніший. Можна придбати комплект по догляду за бородами та перуками, купивши набір з трьох предметів: гребінець-брашинг (1), бомбаж-гребінець-щітку (2) та спеціальний професійний спрей для догляду за перуками та бородами (3).
Приємних Вам покупок та довгих років життя Вашим перукам та бородам, завдяки сучасним та «розумним» помічниками з догляду за ними!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money