063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33
  • Брашинг-гребінець «КОМФОРТ»

Брашинг-гребінець «КОМФОРТ»

  • Код Товара: 06002
  • Наявність: В наявності

156 грн.

- +

Брашинг-гребінець спеціальний для завершального догляду за синтетичними бородами та перуками

Що таке гребінець-брашинг?

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Погодьтеся, що для багатьох це питання може здатися образливим, знущальним, типу питання «що таке трамвай?». але багатьом відповідь це питання справді невідомий, або визначено «стовідсотково», або. м'яко кажучи, трохи «розпливчастий» насправді визначення.

Розраховуватимемо на менш підготовлену в перукарському мистецтві (а це професія!) аудиторію і просимо не гніватись за наш «лікнеп» знавців теми…

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Отже, формально, брашинги - щітки з круглою основою з натуральними або металевими щетинками, які необхідні для укладання зачіски феном. Залежно від довжини волосся, від завдань з укладання та інших параметрів, брашинги використовують різні брашинги: з металевими, штучними, пластиковими і натуральними щетинками, на керамічних, дерев'яних, металевих, пластикових та інших основах різного діаметра тощо. Загалом, розповідати про різновиди брашингів у століття розвитку індустрії моди та «бізнесу перукарства» можна довго і нудно… Досить сказати, що є такі «наворочені» брашинги, які коштують понад 70 (сімдесят (!)- Ви не дочули!) доларів США .

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Нам же сьогодні цікаві лише брашинги для штучних пасмів, а точніше, для перук та для борід. І у нас немає 70 доларів, та й не потрібно нам витрачати такі величезні для багатьох гроші на брашинг

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Що "роблять" брашинги?

Вони розплутують м'яко і «без втрат» (або з мінімальними втратами) пасма перук і борід, що сплуталися.

Для випрямлення пасмів-локонів, що скрутилися, синтетичних ниток перуків і борід

Допомагають, прискорюють та комфортують укладання пасм. допомагають їх зробити повітряними, об'ємними або навпаки гладкими (все залежить від завдань)

Полегшують створення локонів перед закріпленням їх лаком

Спрощують створення хвиль або, навпаки, сприяють легшому та безпроблемному випрямленню волосся, локонів, пасм.

Використання брашингу зі спеціальною паличкою (до речі, така паличка входить до комплекту пропонованого брашингу безкоштовно!) дозволяє полегшити та значно прискорити розплутування волосся (пасок перуки або бороди). Особливо Ви це зможете оцінити після прання-сушіння перуки або бороди.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

На ринку існує сотні тисяч різних моделей брашингів: можна заблукати і розгубитися. В основному, всі моделі «заточені» під натуральне живе волосся. До речі, всі моделі дорогі!

Ми пропонуємо універсальний та бюджетний за ціною спеціальний професійний брашинг з найкращими характеристиками, «заточеними» саме для штучних перук та борід.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Переваги:

Дерев'яна, екологічно чиста, гігієнічно, а головне для нашої справи (для штучних синтетичних волосків) антистатично розряджена основа.

Спеціально для синтетики підібрана жорсткість полімерних синтетичних пучків щетинок брашингу.

Наявність у комплекті спеціальної (зауважте – також дерев'яної!) палички для розплутування фрагментів перуки або бороди, що сильно заплуталися (палочка вмонтована в «футляр зберігання» безпосередньо в торець дерев'яної ручки брашингу)

Надзвичайно доступна ціна (великий попит на цю продукцію дає можливість заробляти нам на обсязі продажів, а не на завищенні роздрібної ціни)

Універсальність застосування для всіх типів штучних борід із синтетичних волокон та зі штучного хутра

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Рекомендації:

Використовуйте брашинг-гребінець для штучного волосся при розчісуванні перуків та борід тільки після того, як вироби та всі його пасма Ви розчешете спеціальною бомбаж-гребінцем для синтетичних перуків та борід. Пам'ятайте – гребінець-брашинг – інструмент завершальної стадії розчісування та інструмент укладання, завивки, тобто для «чистових», а не початкових операцій з догляду за перуками та бородами! (Для первинного розчісування застосовуйте бомбаж-гребінець-щітку)

Використовуйте для догляду за синтетичним перуками та бородами спеціальний спрей – він багаторазово полегшить розчісування, розплутування, крім цього він додасть перукам та бородам блиск, свіжість, блиск.

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

На нашому сайті Ви також можете придбати спеціальну професійну бомбаж-гребінець-щітку для первинного догляду (розчісування-розплутування) синтетичних перуків та борід (швидкий перехід до товару тут), а також спеціальний професійний спрей для догляду за перуками та бородами зі штучних пасм, що полегшує розплутування пасмів, що заплуталися, розчісування, укладання, формування виробу, що надає перукам та бородам природного блиску, свіжість та лиск (швидкий перехід до товару тут)

Костюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, УкраинаКостюмы Деда Мороза, парики, бороды, посохи. сапоги, купить, Украина

Також у вас є можливість розумно заощадити (2 варіанти):

Ви можете придбати гребінець-брашинг та бомбаж-гребінець-щітку в комплекті – дешевше, ніж окремо (перехід тут)

Ще вигідніше, ніж окремо, придбати комплект з догляду за бородами та перуками, купивши набір із трьох предметів: гребінець-брашинг (1), бомбажну гребінець-щітку (2) та спеціальний професійний спрей для догляду за перуками та бородами (3). Перейти до набору (опис +фото) можна прямо тут.

Приємних Вам покупок та довгих років життя Вашим перукам та бородам, завдяки сучасним та «розумним» помічниками з догляду за ними!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money