063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33
  • Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ»

Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ»

  • Код Товара: 06012
  • Наявність: В наявності

220 грн.

- +

Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ» для борід та перук

Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ» для борід та перуки – це спеціальний професійний інструмент для догляду, а конкретніше, первинного розчісування (і розплутування сплутаних пасм) синтетичних (тобто штучних) та натуральних перук та борід.

Розчісування необхідно проводити м'якими і повільними рухами, починаючи з нижніх кінців і ділянками, просуваючись вище «ярусом» у міру того, як нижній ярус повністю розчесаний, а це означає, що в попередньому фрагменті розчісування пасма і волоски розпрямлені.

Здійснюйте розчісування перуки або бороди, одягнувши виріб на трилітрову (допускається і на п'ятилітрову – аби «налізла»!) банку, перевернуту вгору дном і засипану попередньо чимось обтяжуючим – піском, крупою, квасолею або сіллю.

Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ» істотно полегшить ваші «горе-муки» з розчісування перуки або бороди з синтетичних та натуральних пасм, особливо ви помітите всі переваги інструменту після прання виробів.

Конструкція та виробниче виконання даної моделі щітки, якість, жорсткість, матеріали, з яких виготовлені основа, зубчики, гумова підоснова амортизатора та інші деталі – все продумано під особливості та специфіку догляду за даним видом виробів.

Антистатик-функція Бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ» доповнює продуманість її творців, що разом з іншими функціями робить гребінець нашим добрим, зручним та надійним помічником при догляді за перуками та бородами.

Також вам слід знати, що бомбаж-гребінець «ФЕЄРІЯ» застосовується для первинного розчісування виробів.

На наступному етапі догляду за синтетичними виробами рекомендується застосовувати брашинг-гребінець, який ми також рекомендуємо придбати на нашому сайті.

Серед незамінних, просто хочеться сказати, чарівних, засобів для догляду за бородами та перуками з синтетики є спеціальний спрей для догляду за бородами та перуками.

Спрей не тільки багаторазово полегшує та спрощує процес розчісування перуки та бороди та сприяє їх легкому розплутуванню, але й забезпечує якісне укладання, формування виробу, надає перукам та бородам природного блиску, свіжості та лиску (швидкий перехід до товару тут)

Також у вас є можливість розумно заощадити, купивши інструменти для догляду за перуками та бородами в комплектах-наборах, представлених на сайті. (є 2 варіанти наборів – з двох та з 3-х предметів):

1-й варіант. Ви можете придбати бомбаж-гребінець-щітку та гребінець-брашинг у комплекті – дешевше, ніж окремо. 2-й варіант. Він ще вигідніший. Можна придбати комплект по догляду за бородами та перуками, купивши набір з трьох предметів: гребінець-брашинг (1), бомбаж-гребінець-щітку (2) та спеціальний професійний спрей для догляду за перуками та бородами (3).
Приємних Вам покупок та довгих років життя Вашим перукам та бородам, завдяки сучасним та «розумним» помічниками з догляду за ними!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money