063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

«АПЛІКАЦІЙНИЙ-9». Костюм Діда Мороза

2947 грн.

- +

«АПЛІКАЦІЙНИЙ-9»: комплект-костюм Діда Мороза. Код 107839

Розмір костюмів від 50 до 62. Зріст 170 - 185 см, 190 - 210 см.

Представляємо Вам комплект багатого та якісного комплект-костюму Діда Мороза «АПЛІКАЦІЙНИЙ-9» .

Комплект-костюм Діда Мороза «АПЛІКАЦІЙНИЙ-9» один з найкращих і, отже, популярних комплектів у яскраво-червоно-червоній кольоровій гамі в нашій колекції!

У комплект костюма входить:

  • Шуба Діда Мороза із щільного червоного мікровельвету на підкладці із сріблястою блискучою аплікацією
  • Шапка, облямована хутром з хутряним балабоном
  • Довгий ефектний і широкий (18 см) пояс з хутряними галявинами.
  • Рукавиці, облямовані хутром

У комплект костюма Діда Мороза «АПЛІКАЦІЙНИЙ-9» НЕ ВХОДЯТЬ (можна придбати на нашому сайті додатково):

1. Борода Діда Мороза (можна вибрати будь-яку за розміром, довжиною, пишнотою, якістю волоса і ціною перуку Діда Мороза з урахуванням вашого смаку і потреб тут ).

2. Перука Діда Мороза (можна вибрати будь-який за розміром, довжиною, пишнотою, якістю волоса і ціною перуку Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб ― тут ).

3. Посох Діда Мороза (можна вибрати будь-який за розміром, довжиною, типом верхівки, кольором і матеріалом виготовлення, конструкції (збірний або цільний) і ціною посох Діда Мороза з урахуванням вашого смаку та потреб ― на нашому сайті ).

4. Чоботи або валянки Діда Мороза (можна купити додатково на нашому сайті) різні за технологією виготовлення, матеріалом, висотою халяви, ціною - чоботи або валянки Діда Мороза. Подивитися та підібрати взуття для костюма Діда Мороза можна тут

5. Мішок для подарунків (можна вибрати будь-який за розміром, тканиною, кольором і колірними відтінками, з декором і без, із зав'язками простими або зі шнуром і хутряними узліссями тут ).

6. Мікрофон портативний з підсилювачем та динаміком

Опис моделі костюма Діда Мороза «АПЛІКАЦІЙНИЙ-9» .

Модель-комплект костюма Діда Мороза «АПЛІКАЦІЙНИЙ-9» розроблена та пошита спеціально для професійно працюючих Дідів Морозів. Костюм підвищеної надійності, міцності, зносостійкості для багаторазового використання, прання, багаторічної експлуатації.

Виходячи з таких характеристик, комплект-костюм користується стійким попитом та популярністю саме у професійних Дідів Морозів, які мають значний досвід та розбираються як одяг для головного казкового персонажа Нового Року.

Зшитий костюм Діда Морозаіз супер-високоякісного мікровельвету, який не мнеться і завжди зберігає свою початкову форму, легко і безпроблемно переться, не втрачаючи насиченості кольору, не линяючи, не втрачаючи структурної міцності тканини та свіжості зовнішнього вигляду костюма.

Тканина виключає появу небажаних прим'ятостей, страхує від «зрадливого» витягування основної тканини, дозволяє геть-чисто уникнути будь-якої амортизаційної деформації виробу, продовжуючи йому життя на довгі роки.

Широкий шалевий комір костюма виконаний з довговорсового штучного хутра класу "мутон".

Рукави і низ шуби також облямовані широкими смугами того ж білого, блискучого у світлі, хутра.

Тканина підкладки в тон до основного кольору костюма.

По талії костюм підв'язується та регулюється довгим, ефектним та широким поясом, декорованим на кінцях широкими та хутровими облямівками.

Шапка з хутряним бубоном, оторочена хутром.

Рукавиці з основної тканини - також облямовані хутром .

Мішок для подарунків (може не входити в даний комплект - дивіться комплектацію вище) - великий, місткий (розмір 50*75 см) з червоно-червоного атлпсу - виглядає дуже ефектно та святково!

Борода та перука – згідно з наведеною комплектацією – дивіться опис комплекту вище за текстом.

Взуття, палиця та інші, більш покращені, аксесуари, як завжди купуються додатково.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money