063 898-01-93 Viber: +38 066 635-58-33

ПРО НАС

Світ врятують свята


Ми належимо до когорти найщасливіших людей. Адже все наше життя пов'язане з підготовкою до різних свят. Можливо, на цьому ґрунті партнерські відносини з багатьма нашими клієнтами згодом переростуть у справжню багаторічну дружбу. Принаймні ми дуже хочемо, щоб ті, хто сьогодні відвідує наш сайт "Біллі Бонс" як гості, на багато років стали нашими добрими щирими друзями.
Мотивація під час вибору товару

Створюючи Інтернет-магазин, ми прагнули не просто зайняти певну нішу. Конкуренція над ринком святкових товарів досить жорстка. Отже, від початку ми повинні запропонувати нашим клієнтам трохи більше, ніж інші.

Для нас усі пропоновані прикраси, костюми та подарунки не є просто товаром. Це — можливість подарувати людям радість, зробити їх хоча б трохи щасливішими. Адже щасливі радісні люди не бувають злими та жорстокими.

Навпаки, у них також виникає бажання зробити для інших щось хороше. Ми віримо, що наш магазин "Біллі Бонс" стане ланкою у цій «ланцюжковій реакції щастя». І ми разом зробимо цей світ хоч трохи кращим і світлішим не лише у свята.
Відносини з партнерами

Зайве говорити, що ми прагнемо зробити співпрацю з нами максимально зручною та приємною для кожного відвідувача. Це стосується всього: і зручності користування сайтом, і простоти замовлення будь-якого товару, оперативності доставки.


У нас є до вас велике прохання...

Ми не бездоганні.

Якщо ви помітили недолік у роботі магазину, вважаєте, що в ньому не вистачає будь-яких товарів або щось можна зробити краще, – підкажіть нам.

Ми працюємо для вас. З вашою допомогою ми зможемо робити це ще краще.

Щоб свята стали ще світлішими і радіснішими, а будні добрішими та приємнішими.

Ласкаво просимо до "Біллі Бонс"

Billibons © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money